×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.9°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
21. janvāris, 2012
Drukāt

Iedzīvotājiem liela interese par Cepuru tirdziņu Kalnciema kvartālā

LETALETA

Kalnciema kvartālā notiekošais Cepuru tirdziņš ir rosinājis lielu apmeklētāju interesi – līdz šim to apmeklējuši aptuveni 800 cilvēki, aģentūru LETA informēja organizatoru pārstāve Una Meiberga. “Ikviens tirdziņš Kalnciema kvartālā gūst lielu apmeklētāju atsaucību un ir plaši apmeklēts,” sacīja Meiberga.

Viņa informēja, ka 21.janvārī uz tirdziņu ir ieradušies aptuveni 100 dažādi tirgotāji, no tiem 30 amatnieki piedāvā dažādas cepures. “Liela interese ir par izstādēm, piemēram, par pagājušā gadsimta 20.-60.gadu dāmu cepuru izstādi, tāpat daudz publikas ir radošajās darbnīcās un ir interese par vīnu veikala zālē rādītajām filmām,” piebilda Meiberga.

21.janvārī no plkst.11 līdz 17 Kalnciema kvartālā notiek Cepuru tirdziņš. Paralēli tradicionālajai tirdziņa produkcijai tajā ir iespējams apskatīties cepuru izstādes, iegādāties kādu jaunu galvassegu un piedalīties dažādās citās aktivitātēs.

Dienas garumā notiek retro cepuru un Ulmaņlaiku cepuru formu izstāde sadarbībā ar Rīgas Kinostudiju, kā arī ir apskatāmas modes dizaineru dueta Mare un Rols iespaidīgās milzu cepures, kurās ietilpinātas veselas scenogrāfiskas dzīves ainas.

Notiek fotografēšanās īpašās cepurēs un pievilcīgākās galvas segas konkurss apmeklētājiem. Vīnu veikala zālē tiek rādītas senas filmas par un ar cepurēm lieliem un maziem (11.00-15.00), kā arī darbojas adīšanas un krāsošanas darbnīca bērniem.

Savukārt 28.janvārī tiks aizsākts jauns muzikālu pasākumu cikls “Salona vakari Kalnciema kvartālā”, kas notiks reizi mēnesī Kalnciema ielā 35, Vīnu veikala zālē. Koncertā 28.janvārī plkst.19 uzstāsies dziedātāja Evita Zālīte, pianiste Santa Jākobsone un dzejniece Anna Rancāne. Programmā Jāņa Kalniņa, Bruno Skultes, Alfrēda Kalniņa, Jāņa Ķepīša, Jāņa Lūsēna vokālā kamermūzika un Rancānes dzeja.

Pievienot komentāru

Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +15.9
Alūksne +12.4
Daugavpils +11
Saldus +10
Liepāja +11.2
Jelgava +12
Ventspils +13.2
Limbaži +13
Madona +12
Rēzekne +12
Draugiem Facebook Twitter Google+