×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.7°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
23. jūlijs, 2014
Drukāt

Iedzīvotāju balsojumā izvēlēts Baltijas ceļa 25. gadadienas sauklis

Baltijas cels

Latvijas iedzīvotāji balsojumā par Baltijas ceļa 25. gadadienas pasākumu vienoto saukli kā labāko atzinuši “Baltijas ceļš – brīvības ceļš!”. Saukļa autors ir Egils Krutovs, kuru pirmdien, 28. jūlijā, apbalvos Ministru prezidente Laimdota Straujuma un ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs, informē Valsts kancelejā.

Baltijas ceļa 25. gadadienas notikumu kalendāru, kurā ir apkopota informācija par koncertiem, izstādēm, konferencēm, velomaratoniem, stāstu vakariem un citiem pasākumiem, kas notiks visā Latvijā līdz pat gada beigām, prezentēs pirmdien, 28. jūlijā. Kalendārs regulāri tiks papildināts ar aktuālo informāciju.

Baltijas ceļa 25. gadadienas pasākumu vienotais sauklis “Baltijas ceļš – brīvības ceļš!” tika noskaidrots Valsts kancelejas un Ārlietu ministrijas organizētajā konkursā, aicinot iesaistīties visus Latvijas iedzīvotājus.

Konkursā saņemti teju pussimts priekšlikumi vienotajam sauklim no 21 autora. Pasākumu organizatori izvērtēja un sabiedrības balsojumam izvirzīja trīs no visiem iedzīvotāju iesūtītajiem priekšlikumiem.

Šogad aprit 25 gadi, kopš Lietuvas, Latvijas un Igaunijas iedzīvotāji sadevās rokās, vienojot vairāk nekā miljons cilvēku ķēdē, kas visā pasaulē kļuvusi par simbolu centieniem pēc brīvības un neatkarības.

Atceroties šo unikālo notikumu, ministrijas, pašvaldības, muzeji, bibliotēkas, skolas un citas organizācijas plāno daudz dažādu pasākumu Latvijā un Baltijā – koncertus, velomaratonus, izstādes, stāstu vakarus, filmu seansus, nodarbības.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+