×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.4°C
Marija, Marika, Marina
Svētdiena, 22. jūlijs, 2018
9. februāris, 2017
Drukāt

Ieelpoja maisiņa saturu līdz sāka grīļoties: aiztur divus nepilngadīgus līmes ostītājus

Foto - Aija GeidaFoto - Aija Geida

Ar līmi var viegli noķert gan mazos, gan lielos grauzējos. 150 ml maksā 2,80–3,20 eiro.

Šonakt Vecrīgā aizturēti divi nepilngadīgi līmes ostītāji, LA.lv. uzzināja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).

RPP videonovērošanas darbinieki caur kameras aci pamanīja divus jaunus vīriešus, kuri klaiņoja pa Vecrīgas ielām, rokās turot nelielus maisiņus. Sekojot abu jauniešu gaitām, pamanīts, ka viņi no plastmasas maisiņiem, iespējams, osta līmi, apreibinoties ar tās toksiskajiem izgarojumiem.

Pilsētas videonovērošanas darbinieki nekavējoties nodeva informāciju tuvākajai policijas autopatruļai. Tikmēr abi jaunie vīrieši brīžiem apstājās un ieelpoja maisiņa saturu līdz sāka grīļoties.

Tuvojoties notikuma vietai, viens no jauniešiem pamanīja policijas transportlīdzekļa tuvošanos un ātri devās prom. Likumsargi apstājās un devās uzrunāt notikuma vietā palikušo jaunieti, taču pēkšņi viņš sāka bēgt. Policists jaunietim sāka skriet pakaļ un pēc neilga laika viņu panāca. Aizturētais bija manāmā reibumā un nespēja izskaidrot savus bēgšanas iemeslus. Pēc policistu lūguma puisis no kabatas izvilka plastmasas maisiņu, kurā bija iepildīta līme.

Ņemot vērā jaunieša stāvokli izsaukti Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbinieki, kuri puisi apskatīja un nolēma viņu hospitalizēt uz ārstniecības iestādi.

Tikmēr videocentra darbinieki izsekoja līdzi otra jaunieša darbībām, kurš tramīgi staigāja apkārt notikuma vietai un no attāluma novēroja policijas transportlīdzekli. Notikumā palikušajam policistam nodota informācija par jaunā vīrieša gaitām. Pēc brīža notverts arī otrs līmes ostītājs.

Veicot personas datu pārbaudi, policisti noskaidroja, ka abi jaunie vīrieši nav sasnieguši 18 gadu vecumu. Turklāt viens no nepilngadīgajiem bija izsludināts meklēšanā.

Meklēšanā izsludinātais jaunietis nogādāts Valsts policijā (VP) turpmāko procesuālo darbību veikšanai.

Lietas materiāli nosūtīti RPP Bērnu likumpārkāpumu profilakses nodaļas darbiniekiem izvērtēšanai.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+