Mobilā versija
Brīdinājums -3.6°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
20. oktobris, 2016
Drukāt

Iegūta jauna informācija, meklējot pazudušo 25 gadus veco Dmitriju (4)

bezvests.lv izplatītā forogrāfijabezvests.lv izplatītā forogrāfija

Garupē trešdien atrasta bezvēsts pazuduša 25 gadus vecā Dmitrija Lukjanova automašīna, vēsta portāls “bezvests.lv”. Automašīnas īpašnieks tajā nav bijis un neko nav devusi arī meklēšana tuvējā apkārtnē.

Trešdien kopīgiem spēkiem pārmeklēta meža un dārziņu kooperatīva zona. Pēc organizācijas sniegtās informācija auto nav ielaušanās pēdu un tā, atrašanas brīdī, bija aizslēgta.

“Apkārtnes pārmeklēšana ilga vairākas stundas – līdz brīdim, kamēr izlādējās baterijas. Tad meklēšanu nācās pārtraukt. Pēc rūpīgas sagatavošanās meklēšana apkārtnē tiks atsākta 22.oktobra rītā,” stāsta “Bezvests.lv” pārstāvis Aleksandrs Faminskis.

Par vīrieti nav nekādu ziņu kopš 17.oktobra – viņa sieva vērsās pazudušo cilvēku meklēšanas organizācijā, lūdzot atbalstu. Jaunais vīrietis pazudis pa ceļam uz darbu.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Ir jau atrasts miris,turpat netālu no mašīnas.

  2. Jautājums: vai bija lieli parādi vai kredītsaistības ar banku? Šādi apstākļi arī jāņem vērā, jo tas vīriešus dzen izmisumā.

  3. Почему поиски возобновятся только в субботу?

Bēgļu aizmukšana nostādījusi Latviju ne īpaši glaimojošā situācijā (4)Bēgļu aizbraukšana no Latvijas ir nostādījusi mūsu valsti ne īpaši glaimojošā situācijā, turklāt tā ir arī indikācija, ka solidaritāte patvēruma meklētāju uzņemšanā
Sieva ziņo par vīra pazušanu: Rolands devās peļņā uz Vāciju (10)42 gadus vecais Rolands Rumba 10. janvārī pēdējo reizi sazinājās ar sievu, un kopš tā laika par viņu nav nekādu ziņu, liecina
Saimniecībā notika pat EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (6)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Draugiem Facebook Twitter Google+