Mobilā versija
Brīdinājums -1.4°C
Alma, Annemarija
Sestdiena, 25. februāris, 2017
20. oktobris, 2016
Drukāt

Iegūta jauna informācija, meklējot pazudušo 25 gadus veco Dmitriju (4)

bezvests.lv izplatītā forogrāfijabezvests.lv izplatītā forogrāfija

Garupē trešdien atrasta bezvēsts pazuduša 25 gadus vecā Dmitrija Lukjanova automašīna, vēsta portāls “bezvests.lv”. Automašīnas īpašnieks tajā nav bijis un neko nav devusi arī meklēšana tuvējā apkārtnē.

Trešdien kopīgiem spēkiem pārmeklēta meža un dārziņu kooperatīva zona. Pēc organizācijas sniegtās informācija auto nav ielaušanās pēdu un tā, atrašanas brīdī, bija aizslēgta.

“Apkārtnes pārmeklēšana ilga vairākas stundas – līdz brīdim, kamēr izlādējās baterijas. Tad meklēšanu nācās pārtraukt. Pēc rūpīgas sagatavošanās meklēšana apkārtnē tiks atsākta 22.oktobra rītā,” stāsta “Bezvests.lv” pārstāvis Aleksandrs Faminskis.

Par vīrieti nav nekādu ziņu kopš 17.oktobra – viņa sieva vērsās pazudušo cilvēku meklēšanas organizācijā, lūdzot atbalstu. Jaunais vīrietis pazudis pa ceļam uz darbu.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Ir jau atrasts miris,turpat netālu no mašīnas.

  2. Jautājums: vai bija lieli parādi vai kredītsaistības ar banku? Šādi apstākļi arī jāņem vērā, jo tas vīriešus dzen izmisumā.

  3. Почему поиски возобновятся только в субботу?

Krievijas militārās mācības "Zapad" rada satraukumu Latvijā (2)Latvijas Aizsardzības ministrija (AM) seko līdzi šoruden paredzētajām Krievijas bruņoto spēku mācībām “Zapad-2017”, taču šobrīd netiek atklāts, kā šo mācību laikā reaģēs NBS.
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+