×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.2°C
Magda, Magone, Mērija, Magdalēna
Pirmdiena, 23. jūlijs, 2018
11. augusts, 2016
Drukāt

Ieilgušā e-veselības projekta pabeigšanai nozīmē papildu darbiniekus (1)

Veselības ministre Anda Čakša. Foto - LETAVeselības ministre Anda Čakša. Foto - LETA

E-veselības projekta pabeigšanai tiks nozīmēti papildus darbinieki, vēsta Veselības ministrija.

Šodien veselības ministre Anda Čakša tikās ar “Lattelecom” valdes priekšsēdētāju Juri Gulbi un Nacionālā veselības dienesta (NVD) pārstāvjiem, lai pārrunātu e-veselības ieviešanas gaitu un saskaņoto laika grafikus, kādā izstrādātājs veiks līgumā paredzēto izstrāžu piegādi un novērsīs tehniskās kļūdas.

No šā gada 1.decembra ir obligāti jālieto divi e-veselības produkti – elektroniskā darbnespējas lapa un e-recepte. Tādēļ tikšanās laikā tika pārrunāti jautājumi par nepieciešamajiem pasākumiem, kas jāveic e-veselības izstrādātājam, lai šīs funkcionalitātes darbotos produkcijas vidē.

Čakša uzsvērusi, ka ir būtiski, lai veselības nozares speciālisti sāktu lietot jauno sistēmu pirms obligātā ieviešanas termiņa. NVD jau līdz šim ir veicis veselības aprūpes speciālistu apmācību un mācības tiks turpinātas. Līdz 1. augustam mācībās ir piedalījušies 3167 veselības nozares speciālisti – mediķi, farmaceiti un citi topošie sistēmas lietotāji. Saņemts solījums no e-veselības iesviesējiem projekta nobeiguma fāzē piesaistīt papildus darba spēku, lai projekts tiktu realizēts noteiktajā termiņā.

Tikšanās laikā tika panākta vienošanās atjaunot regulāras darba sanāksmes, lai vadības līmenī gan no izstrādātāja, gan NVD un ministrijas puses sekotu līdzi e-veselības ieviešanas plāna izpildei, norāda ministrija.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Jānis J. Dimants, Jr., M.D. Atbildēt

    Lai arī viss tas tā notiktu. Visam tam ir ne visai spoža pagātne … Bet brīnumi notiek, jātic tikai un neatlaidīgi, mērķtiecīgi jastrada uz to.

Draugiem Facebook Twitter Google+