Mobilā versija
+1.1°C
Urzula, Severīns
Piektdiena, 21. oktobris, 2016
13. maijs, 2015
Drukāt

Ieinteresē IT tehnoloģijās

Foto - LETAFoto - LETA

Šodien Smiltenes Centra vidusskolā un Smiltenes ģimnāzijā  viesosies “Microsoft” studentu partneru ceļojošā tūre “Geeks on Wheels”, kuras laikā studenti stāstīs par jaunāko tehnoloģiju lietojumu mācību procesā.

Rīt tā iegriezīsies Vidzemes Augstskolā, Valmieras Pārgaujas ģimnāzijā un Jauniešu centrā. Tūre noslēgsies piektdien, 15. maijā, ar Draudzīgā aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijas apmeklējumu. Tūre “Geeks on Wheels” Latvijā norisinās otro reizi. Šogad tās galvenā tēma ir “Internet of Things” jeb lietu internets, ar ko apzīmē fizisku, ar elektroniskiem komponentiem un programmatūru aprīkotu objektu tīklu, kurā ierīces spēj apmainīties ar informāciju arī savā starpā. Tāpat interaktīvajās nodarbībās “Microsoft” studentu partneri ļaus izmēģināt “Xbox” spēļu konsoles un stāstīs par “Microsoft Imagine” programmu, ar kuru jaunieši var iegūt bezmaksas programmatūru un servisus no “Mic­rosoft”, lai attīstītu programmēšanas prasmes.

Pievienot komentāru

Brīnumains stāsts: Daugavas krastā izskalots pensionārs pēc trim bezcerības dienām sagaida savu glābēju (4)Kāds 85 gadus vecs vīrs pierādījis, ka spēcīga vēlme dzīvot ļauj paveikt brīnumainas lietas. Trīs dienas un divas naktis viņš, spītējot aukstumam, vēries tālumā un cerējis, ka kāds pamanīs viņu un viņa krastā izsviesto laivu, vēstīja LNT raidījums "Degpunktā".
Draugiem Facebook Twitter Google+