×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.4°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
16. februāris, 2018
Drukāt

Iekāpjot nepareizā autobusā, Liepājā apmaldījusies meitenīte (1)

Foto no Pixabay.comFoto no Pixabay.com

Liepājas pašvaldības policija ceturtdien nogādājusi mājās astoņus gadus vecu meiteni, kura bija iekāpusi nepareizā autobusā un apmaldījusies, informēja pašvaldības policijas pārstāvis Kaspars Vārpiņš.

15.februārī ap plkst.13.45 pašvaldības policijā saņemts izsaukums par to, ka Atmodas bulvārī atrodas astoņus gadus veca meitenīte, kura apmaldījusies un nezina, kur atrodas.

Meitene policistiem paskaidrojusi, ka devusies mājās no skolas, taču iekāpusi nepareizajā autobusā. Piezvanot uz meitenes dienasgrāmatā ierakstīto mātes tālruņa numuru, tika noskaidrota viņas dzīvesvieta, un meitene nogādāta mājās.

“Pašvaldības policija izsaka pateicību vīrietim, kurš pievērsa uzmanību apjukušajai meitenītei un informēja Liepājas pilsētas pašvaldības policiju,” piebilda Vārpiņš.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Pirmkaart, tas vecis tuuliit pat jaanjem pedofiilu uzskaitee, ka pieveersh uzmaniibu mazaam meiteniiteem. Otrkaart, meiteniites vacaakus pamatiigi jaaizdraazh baarinjtiesai. Shitaadas nolaidiigaas maaminjas aatri vien sataisiis naakamo tuudalijas kolektiivo seeru objektu pakaasto ivanu, ja shaas nedraatees ar baarinjtiesu!

Draugiem Facebook Twitter Google+