Latvijā
Novados

“Beidzot mājai būs jumts.” Pensionāram Dobelē neticama veiksme loterijā 16

Foto – Shutterstock

Pensionāram no Dobeles neticami paveicies Simtgades loterijā – viņš ir viens no 10 000 eiro laimētājiem, informē “Latvijas Loto”.

“Autobusu gaidot, nopirku vienu Simtgades loterijas biļeti un turpat autobusu pieturā nokasīju. Skatos – zem pīlādzīša 10 000 eiro! Iekāpu autobusā, skatījos vēlreiz. Tā arī nolēmu uzreiz doties tālāk uz Rīgu pie jums, nevis kāpt laukā Jelgavā, kā plānots,” stāsta pensijas vecuma vīrs no Dobeles, kurš kļuvis par devīto Simtgades loterijas lielā laimesta saņēmēju.

Viņš jau zina, ka prioritāte ir mājas jumts. “Man kā amatinvalīdam pensija ir 300 eiro. Ar tādiem ienākumiem banka nedod kredītā vairāk par 500 eiro. Bet mājas jumts maksā ap divarpus tūkstošiem. Beidzot tas būs iespējams,” saka astoņu bērnu tēvs. Viņš pastāsta arī par veselības problēmām un kāpēc pagaidām nevarot veikt operāciju.

Pēc jumta nākamā kārta būs lapenei, lai tad, kad sapulcējas visi bērni ar ģimenēm, varētu patverties no lietus. “Šodien? Sievai nopirkšu kaut ko garšīgu,” vīrs saka un promejot priecīgs vēl nobučo intervētāju uz vaiga, informē loterijas īstenotājs.

LA.lv