×
Mobilā versija
Brīdinājums +28.1°C
Meldra, Meldris, Melisa
Sestdiena, 21. jūlijs, 2018
20. februāris, 2017
Drukāt

Latviešu džeki nav sliktāki par ārzemju “čipendeiliem”, pārliecināti erotiskie dejotāji

Foto no Arvīda Ķiršakmens krājumaFoto no Arvīda Ķiršakmens krājuma
Viedoklis

Aira, stripera kliente:

Jau pasen draudzenes man dzimšanas dienā bija pasūtījušas striptīzdejotāju. Kamēr mielojāmies pie galda, puisis vannasistabā izģērbās, iesmērēja ķermeni ar eļļu. Tad iznāca mūsu priekšā militārā aizsargkrāsas tērpā, un, skanot līdzpaņemtajai mūzikai, lēni izģērbās... Fotografēt nedrīkstēja. Mulsums iestājās brīdī, kad viņš nostājās tieši man pretī un ātri norāva dvielīti... Nekā īpaša jau tur nebija. Pēcāk uzzināju, ka šis apmēram piecpadsmit minūšu šovs maksājis 70 latu.

– Kas neriskē, tas nedzer šampanieti! Mani iedvesmo trakas idejas un tīk ķert adrenalīnu, – stāsta horeogrāfs Arvīds Ķiršakmens (30), kurš pērn izveidojis pirmo latviešu čipendeilu grupu “MALE Empire NIGHT out SHOW”. Arvīds no galdnieka kļuvis par erotisko dejotāju, un ar savu grupu festivālā “Erots 2017” pārsteidza daiļās apmeklētājas.

– Kas neriskē, tas nedzer šampanieti! Mani iedvesmo trakas idejas un tīk ķert adrenalīnu, – stāsta horeogrāfs Arvīds Ķiršakmens (30), kurš pērn izveidojis pirmo latviešu čipendeilu grupu “MALE Empire NIGHT out SHOW”. Arvīds no galdnieka kļuvis par erotisko dejotāju, un ar savu grupu festivālā “Erots 2017” sola pārsteigt daiļās apmeklētājas.

Lai gan pēc specialitātes esmu mēbeļu restaurators, skatuve mani vilinājusi bieži. Uz tās izjūtu gandarījumu, īpaši tad, kad spēju iemantot sieviešu uzmanību, kad viņu skatiens mani teju izģērbj… Esmu no daudzbērnu ģimenes, un skaidrs, ka vēlējos piepelnīties. Tāpēc bija mērķis par katru cenu tikt uz Ameriku, lai atrastu darbu kādā deju kompānijā. Sākums bija ļoti grūts, jo man tur nav radu, nebija arī paziņu. Meklēju kompānijas internetā, sazinājos ar vienu, kas dodas ceļojošās tūrēs, aizsūtīju CV, video pieteikumu… Tiku pirmajā kārtā, pēc tam notika intervija pa Skype, interesējās par manu dejošanas pieredzi (esmu dejojis Street dance, Hip-hop, Waving, Newstyle, Popping, Lady style, L.A style, Go-Go dejas), augumu (garums 1,83 m, svars 89 kg), sportisko rūdījumu… Izturējis pārbaudes laiku, tiku pamatsastāvā. ASV nostrādāju deviņus mēnešus, divus trīs mēnešus atpūšoties Latvijā, un atkal devos turp. Biju horeogrāfs Kanādas striptīza deju grupai, lielākoties uzstājos kā solomākslinieks, apceļoju teju visus ASV štatus. Atgriezies Rīgā, sapratu, ka savas zināšanas vēlos nodot tālāk, ieviešot šo deju stilu Eiropā, tāpēc pērn izveidoju savu dejotāju apvienību, iestudēju divu stundu garu šova programmu, ko parādījām Jelgavā, Valmierā un citur.

Kas ir galvenais, lai dejā panāktu erotiskumu?

Pirmkārt, nepieciešamas dabas dāvanas – harisma un artistiskums, pārējo var iemācīt – gan dejošanu, gan tēla izveidi. Būtiski, lai dejotājs spētu jau ar skatienu vien iekvēlināt sievieti, lai šis kontakts nezustu, lai viņai šķistu, ka tieši šī dāma ir tā izredzētā, kurai pievērsies dejotājs. Mēs esam kā atlēti uz skatuves. Sievietes mūs vēro no galvas līdz kājām. Otrkārt, jābūt pietiekami pievilcīgam – atlētiskas miesasbūves, muskuļotam un seksīgam. Sievietēm ļoti patīk dabiski vīriešu augumi. Seksīgs vīrietis ir sakopts vīrietis. Nevar iziet no mājas netīrs un nesakopies. Ir jābūt teicamai manierei, pašpietiekamai attieksmei pret dzīvi. Un galvenais – izskatam, tēlam: frizūrai, apģērbam, apaviem, smaržām. Man topā ir smaržas “Escape by Calvin Klein”, zinu, ka sievietēm šis aromāts ļoti patīk. Ir dažas dāmas, kas džeku atceras tikai pēc smaržām.

Arvīds Ķiršakmens akcentē, ka striptīza dejotājam jābūt vīrišķīgi izteiktam zodam, nedrīkst būt pumpaina miesa, spalvainas krūtis, vēders, kājas… Visu laiku jārūpējas par savu ķermeni, fizisko sagatavotību.

“Kad nepieciešams, sēžam uz diētas, lai arī mums nav tik bieži problēmas ar lieko svaru. Katru dienu pusotru stundu pavadām sporta zālē. Piemēram, man ir privātais treneris. Tas, ko mēs darām, nav tikai striptīzs. Tā ir deja ar striptīza elementiem, pieskaršanās maģiju – maigumu un erotiskumu. Mūsu priekšnesumi ir emocijām bagāti. Nodibinot šo kompāniju, man bija svarīgi pierādīt, ka arī latviešu džeki spēj dejot striptīzu. Un mums izdevās, esam tik karstasinīgi, ka skatītājas sajūsmā spiedz, metas virsū un aizskar vīrieša intīmākās vietas… Nereti tā saskrāpē muguru un dibenu, ka sūrst vairākas dienas.”

Taujājot par pakalpojuma cenām, Arvīds tās neatklāj. Var jau viņu saprast, jo cenu diapazons var būt ļoti plašs – tas ir atkarīgs no pasūtītāju rocības un vēlmēm. Taču katrā ziņā par ienākumiem apvienība nesūdzas.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+