Mobilā versija
+5.9°C
Skaidrīte, Skaidra, Justs
Otrdiena, 28. februāris, 2017
30. jūlijs, 2014
Drukāt

Kā nelielā dzīvoklī savienot praktisko ar dzīvespriecīgo?

1. Vadošā noskaņa – vasara

1no10
Foto - hepok.comFoto - hepok.com
Foto – hepok.com

Vasarā, kā zināms, visapkārt ir daudz spilgtu un sulīgu toņu. Tāpēc šī noskaņa var būt kā iedvesmas avots dzīvespriecīga interjera izveidošanai. Nelielās telpās īpaši svarīgi, lai izvēlēto krāsu kombinācijas vītos cauri visam mājoklim. Tāpēc jāpadomā, lai ne tikai istabās, bet arī virtuvē un vannasistabā mēbeles būtu gaišas un neradītu masīvu iespaidu.

 1. Vadošā noskaņa – vasara
 2. Baltais paplašina un apvieno
 3. Sarkanais kā solists
 4. Uzmanību – lampas un grīda
 5. Vairāk saules
 6. Neliels krāsu mikslis
 7. Piemērotas faktūras
 8. Simetrija
 9. Spoguļi
 10. Koši elementi sanitāro telpu apdarē

Pievienot komentāru

Slimība pārvarēta, atveseļojamies. ES vērtē Latvijas ekonomiku (4)Latvija pēdējos gados pieredzējusi vāju ekonomikas izaugsmi, ekonomiskās nenoteiktības un ES fondu krituma dēļ, bet īstermiņa prognozes ir pozitīvākas, teikts Eiropas Komisijas vērtējumā par finansiālo, ekonomisko un sociālo situāciju dalībvalstīs.
Briest otrs lielākais zemes pārdošanas darījums Latvijas vēsturē (13)Briest otrs lielākais zemes pārdošanas darījums atjaunotās Latvijas vēsturē
Pasaulē
Vidējā bruto darba alga pērn Latvijā pieaug par 5%Latvijā pagājušajā gadā vidējā bruto (pirms nodokļiem) darba samaksa bija 859 eiro, kas ir par 5% jeb 41 eiro vairāk nekā 2015.gadā, liecina Centrālās statistikas pārvaldes dati.
Draugiem Facebook Twitter Google+