×
Mobilā versija
Brīdinājums +27.7°C
Rozālija, Roze
Trešdiena, 18. jūlijs, 2018
26. decembris, 2017
Drukāt

Iekasētie nodokļi Latvijā tiek izlietoti nepareizi, uzskata iedzīvotāji (3)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Vairums iedzīvotāju uzskata, ka iekasētie nodokļi Latvijā kopumā tiek izlietoti nepareizi, liecina pētījumu aģentūras SKDS veiktās aptaujas dati.

Šogad rudenī veiktajā aptaujā iedzīvotājiem tika lūgts izteikt vērtējumu par apgalvojumu, ka kopumā Latvijā tiek pareizi izlietoti iekasētie nodokļi. Vairāk nekā trešdaļa jeb 37% iedzīvotāju šādam apgalvojumam nepiekrita pilnībā, savukārt vēl 39% tam drīzāk nepiekrita. Līdz ar to – 76% aptaujāto kopumā pauda viedokli, ka iekasētie nodokļi Latvijā kopumā tiek izlietoti nepareizi.

Salīdzinot ar pagājušo gadu, par četriem procentpunktiem pieaudzis šādi noskaņotu iedzīvotāju īpatsvars, turklāt to cilvēku, kas pilnībā nepiekrīt tam, ka iekasētie nodokļi tiek izlietoti pareizi, īpatsvars palielinājies par septiņiem procentpunktiem. Kritiskākais viedoklis līdz šim fiksēts 2009.gadā, kad 84% iedzīvotāju sliecās uzskatīt, ka iekasētie nodokļi Latvijā kopumā tiek izlietoti nepareizi.

Pretēju viedokli šogad pauda 15% aptaujāto, kas ir par trim procentpunktiem vairāk nekā pērn. Pozitīvākais viedoklis par iekasēto nodokļu izlietojumu fiksēts 2006.gadā, kad apgalvojumam, ka kopumā Latvijā tiek pareizi izlietoti iekasētie nodokļi, piekrita 22% iedzīvotāju.

Vēl 9% aptaujāto nespēja sniegt konkrētu atbildi šajā jautājumā.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Iedzīvotāji saka, Labi. Bet ko saka pilsoņi?

  2. Ja valdiiba nosper ap 50 / budzeta tad par ko te vispaar tiek runaats

  3. IEKASĒTIE nodokļi tiešām tiek IZLIETOTI NEPAREIZI! Nevienā jomā nav skaidrības un kārtības! Bez tam BAIGI PALAIDUŠIES SVEŠAS NAUDAS PIESAVINĀŠANĀS TENDENCĒ! SLIMI, JA NAV MAKĀ SVEŠA, NENOPELNĪTA NAUDA! NEVIENS NESODA, JO IR TĀDI PAŠI. TĀPĒC ZIEDOJAM UN ZIEDOJAM UN ZIEDOJAM….NU jau viena dziesma maksā 5 eiro? Bet tad palīdziet VISIEM, kuriem ir grūti jau gadu gadiem no vietas!? Man vienkārši nav ko ziedot? Nav žēl it nemaz, ir prieks! KĀPĒC ADOPTĒTIEM BĒRNIEM NELIET LĪDZI VIŅU NAUDA NO BĒRNUNAMA? VISMAZ SĀKUMAM BŪTU ŠEIT ADOPTĒTĀJU ĢIMENĪTĒM!? Audzināt savu bērnu jau ir atbildīgi un grūti, kur vēl svešu ar visām viņa ”tiesībām”???
    Cilvēka bērns no visām dzīvām būtnēm ir pats nekaunīgākais, nežēlīgākais, par savu izdarību sekām nedomājošākais radījums! Nav vainīgs NEKUR, bet CITI GAN VAINĪGI! Tagad uzradusies TENDENCE savā bieži neizdevušajā laulības dzīvē VAINOT vecākus, kaut dzīvo bieži pat 100 km un vairāk attālumā no vecākiem! PARADOKSS! TĀDĀ veidā jau nav jātiek vaļā no rūpēm par vecākiem!….Vai paši savus bērnus AUDZINA PAREIZI UN IR TIK FENOMENĀLI TĪRI, GODĪGI, ZINOŠI, PATIESI, VAROŠI VECĀKI?????? ŠAUBOS!!!

Draugiem Facebook Twitter Google+