Horoskopi un mistika
Horoskopi

Ieklausies intuīcijā! Horoskops 2.septembrim0

Dienas noskaņa

Darba un personiskajās attiecībās šī diena var atnest nestabilitāti – noskaņojums var svārstīties no eiforijas līdz grūtsirdībai un vilšanās sajūtai. Pieņemot jebkuru lēmumu, nedrīkst pieļaut virspusēju attieksmi, koncentrējies uz niansēm, labo iepriekš pieļautās kļūdas. Ja nonāksi situācijā, kas prasa nekavējošu reakciju, ieklausies savā intuīcijā – tā pateiks priekšā pareizos soļus.

Auns

Šīs zodiaka zīmes pārstāvju personiskajā dzīvē var notikt pārsteidzošas pārmaiņas. Šodien vairāk veiksies šīs zodiaka zīmes sievietēm – viņas atradīsies bruņnieciski noskaņotu stiprā dzimuma pārstāvju aizgādībā. Vari nopietni plānot savu nākotni kopā ar iepatikušos cilvēku.

Vērsis

Imūnsistēma ir nedaudz novājināta. Pastāv liela iespēja noķert infekciju. Uzdāvini sev teātra, kino, izstādes vai ūdens atrakciju parka apmeklējumu. Pacenties izvairīties no vietām, kur pulcējas daudz cilvēku.

Dvīņi

Šodien daudziem var noskaidroties darba jautājums. Darba meklējumi beidzot vainagosies panākumiem un tev tikpat kā neatliks laika sadzīves problēmām. Uzdrošinies lūgt vai pieprasīt to, ko vēlies – tev nav ko zaudēt.

Vēzis

Šodien daudziem Vēžiem neizdosies izvairīties no kļūdām aprēķinos. Vairāki no viņiem kļūs par grāmatvedības kļūdu upuriem. Esi uzmanīgs, veicot jebkurus aprēķinus. Nav izslēgts, ka tevi apvainos neesošu parādu nesamaksāšanā.

Lauva

Ar sakaru un ietekmīgu paziņu palīdzību tu beidzot varēsi izvairīties no biežās darbavietu maiņas, kas tev bija raksturīga pēdējā laikā. Diena veiksmīga mācībām un īsiem braucieniem. Centies nesaasināt saskarsmi ar kolēģiem, nenoved situāciju līdz attiecību saraušanai.

Jaunava

Daudzi vecāki, kas dzimuši Jaunavas zīmē, būs priecīgi, ka viņiem aug gudrs un ar iniciatīvu apveltīts bērns. Savu atvasi viņi atbalstīs visas dzīves garumā. Viņu mīlestība stiprinās ģimeni. Bērnu audzināšanā esi konsekvents.

Svari

Darba un personiskajās attiecībās šī diena var atnest nestabilitāti – noskaņojums var svārstīties no eiforijas līdz grūtsirdībai un vilšanās sajūtai. No rīta vēlams pievērst uzmanību kārtības ieviešanai darba lietās. Vari strādāt ar dokumentiem un informāciju. Pieņemot jebkuru lēmumu, nedrīkst pieļaut virspusēju attieksmi, koncentrējies uz niansēm, labo iepriekš pieļautās kļūdas.

Skorpions

Skorpioniem finanšu situācija šodien būs diezgan labvēlīga. Nekādas īpašās problēmas ar naudu nav gaidāmas. Veiksme būs tavā pusē. Ja nonāksi situācijā, kas prasa nekavējošu reakciju, ieklausies savā intuīcijā – tā pateiks priekšā pareizos soļus.

Strēlnieks

Daudzi Strēlnieki šodien nomainīs darbu, bet vairāki sāks attiecības ar jauniem partneriem. Pareizākais panākumu gūšanas veids vienmēr ir vēl viens mēģinājums. Šodien nepalaid garām savu iespēju.

Mežāzis

Veiksmīga diena jauniem projektiem un aizsākumiem. Visticamāk, tu šķirsies no vairākiem cilvēkiem, sāksi savu biznesu ārzemēs, plāni iegūs reālu veidolu. Gudrie saka: “Mainīsi savu rīcību – mainīsies tavi ieradumi. Mainīsi savus ieradumus – spēsi mainīt raksturu. Ja mainīsi savu raksturu – mainīsi savu likteni”.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Mēneša sākumā veidosies labvēlīgi apstākļi tiem Ūdensvīriem, kas strādā izglītības sfērā. Neraugoties uz svētku noskaņojumu, kāds valda jaunā mācību gada sākumā, pacenties uzreiz pieslēgties darbam. Šodien tev ir lieliskas iespējas nodemonstrēt savu erudīciju un dziļās zināšanas priekšmetā, kuru tu pasniedz.

Zivis

Daudzām Zivīm parādīsies iespējas ieņemt vadītāja krēslu, iegūt varu savās rokās, kļūt populārām. Panākumi gaidāmi ekonomikas un komercijas sfērā. Pacenties rast izeju no jebkuras sarežģītas situācijas, pilnīgi godīgi un atklāti vadoties no savām interesēm.

LA.lv