Horoskopi un mistika
Horoskopi

Ieklausies savā sirdsbalsī! Horoskopi 27.maijam0

Foto: Alexandr Belous/Shutterstock

Dienas noskaņa

Labās šīs dienas īpašības ir sabiedriskums, spēja iedziļināties lietu būtībā un kontaktēties ar nepazīstamiem cilvēkiem. Taču iespējami arī dažādi pārpratumi, kas gan radīsies tikai tādā gadījumā, ja jūs pārsteidzīgi pieņemsiet lēmumus. Būs izteikta vēlme uzticēties savām autoritātēm un elkiem, tomēr jāiemācās ieklausīties arī savā sirdsbalsī – tā tomēr jūs nekad nepievils.

Auns

Labvēlīga diena, lai tiktos un sarunātos ar cilvēkiem – gan darba darīšanās, gan privātajā dzīvē. Daudzi Auni pret realitāti izturēsies ļoti “skaidru galvu”, kas, protams, ir apsveicami. Savu pieredzi vajadzētu koncentrēt tām lietām, kas padodas un bērnu audzināšanai.

Vērsis

Daudziem Vēršiem šodien būs tendence vēlēties pasauli redzēt mierīgu un nosvērtu. Nevajadzētu sevī norobežoties, ja kaut kas neizdodas tā, kā tu vēlies. Padalies ar saviem tuvākajiem cilvēkiem, ko tu jūti un ko gaidi.

Dvīņi

Ieturi šodien mērenību itin visā, ko tu dari, tas palīdzēs tev gan sasniegt mērķus, gan ievērot dienas režīmu. Ja tu pārāk intensīvi centīsies kaut ko panākt, tas uzreiz būs lemts neveiksmei.

Vēzis

Daudzi Vēži šodien koncentrēsies uz lietām “šeit un tagad”. Tāda pozīcija sekmēs šīs dienas darbības. Tev arī jāmācās priecāties un novērtēt to, kas tev ir šodien.

Lauva

Šodien tev jācenšas būt atsaucīgam, lai tavi līdzcilvēki sajustu no tevis siltumu, kas nāk no sirds. Reizēm tu aizmirsti, ka arī sīkumiem ikdienā ir milzīga nozīme.

Jaunava

Tu šodien meklēsi jaunus ceļus un savas dzīves koncepciju. Daži virzieni būs pareizi savu mērķu sasniegšanā. Taču atceries, ka vislabākais moto ir “pacietība un darbs” – tas vienmēr atmaksājas. Nesteidzini noteikumus!

Svari

Diena raisīs daudz šaubu itin visā, ko tu darīsi. Daudzi Svari gan spēs izdarīt daudz, ja jutīs atbalstu savai rīcībai. Ja tas nenotiks, tad visu dienu tu šaubīsies un nespēsi pieņemt nekādus lēmumus.

Skorpions

Diena simbolizē izlēmību un pašpārliecinātību. Un uz tā pamata tu vari pieļaut daudzas kļūdas. Esi prātīgs – neiesaisties intrigās un padomā divreiz pirms pieņem svarīgus lēmumus.

Strēlnieks

Šodien tev traucēs tavi kompleksi un aizspriedumi, lai tu varētu sasniegt savus mērķus. Jāatpūšas, jādzer daudz ūdens, jāizguļas un jācenšas uz notikumiem raudzīties neitrāli.

Mežāzis

Esi uzmanīgs – šodien var aktivizēties dažādi krāpnieki un šarlatāni, ar kuriem mistiskā veidā krustosies tavs ceļš. Centies neatrasties nezināmās vietās, kur ir daudz svešu cilvēku.

Ūdensvīrs

Daudzi Ūdensvīri šodien savu uzmanību koncentrēs sava mājokļa lietām – iekārtos to, kārtos, un varbūt arī iegādāsies. Un šajā dienā patiešām ļoti vēlams nodarboties ar mājokļa iekārtošanas jautājumiem – viss izdosies!

Zivis

Iespējams, ka klusās Zivis šodien kaitinās uzstājīgi un vieglprātīgi cilvēki, kas par daudz runā un par maz dara.

LA.lv