Horoskopi un mistika
Horoskopi

Ieklausies sirdsbalsī! Horoskops no 7. līdz 20. februārim0


Ilustratīvs attēls
Ilustratīvs attēls
Foto – AFP/LETA

Auns

Auns izjutīs spriedzi, jo vajadzību būs vairāk nekā iespēju. Jācenšas izvairīties no pēkšņas un nepārdomātas rīcības. Būs jūtams spēka izsīkums, tāpēc pārdomāti jāplāno veicamie darbi un atpūtas brīži. Partnerattiecībās gan ģimenē, gan darbā var rasties pārpratumi un domstarpības. Šajā laikā ieteicams vērību pievērst savai veselībai un nostiprināt imūnsistēmu. Labvēlīgs periods īstermiņa finanšu operācijām.

Vērsis

Vērsim jācenšas izvairīties no jaunu ideju ieviešanas dzīvē un darbā. Attiecībās ar partneriem jārespektē arī citu vajadzības. Veiksies jautājumos, kas paredz darbošanos ilgtermiņā. Jāpievērš uzmanība sava auto tehniskajam stāvoklim. Var doties ceļojumā uz kādu atpūtas kūrortu vai sanatoriju, lai pabūtu tālāk no pilsētas kņadas. Piemērots brīdis vaļaspriekiem kopā ar draugiem un domubiedriem.

Dvīņi

Dvīņiem jāļauj visam ritēt savu gaitu, kaut arī ne viss būs tā, kā viņi to vēlētos, pretējā gadījumā paši sarežģīs sev dzīvi. Pirms ķerties pie kā jauna, jāpārliecinās, vai iepriekšējās lietas ir sakārtotas. Lai izvairītos no pārpratumiem, jāizsakās tieši, bez divdomīgām piezīmēm. Iespējamas problēmas ar datortehniku un transportlīdzekļiem. Labvēlīgs laiks relaksējošām procedūrām un sporta aktivitātēm.

Vēzis

Vēzim jābūt piesardzīgam un jāklausa savai sirdsbalsij, kārtojot dokumentus un risinot juridiskus jautājumus. Iespējams, atrisināsies jautājumi, kas kādu laiku bija iestrēguši. Pārdomāti jāplāno tēriņi, jo izdevumi pārsniegs ienākumus. Jācenšas izvairīties no visu veidu pārslodzes. Labvēlīgs laiks ceļošanai un kultūras pasākumu apmeklēšanai, sava redzesloka paplašināšanai. Var uzsākt kaut ko jaunu.

Lauva

Lauva jutīs kopējo apstākļu uzlabošanos. Veiksies labi plānoti un pārdomāti darījumi. Agrāk uzsākti projekti nesīs peļņu. Var prasīt algas pielikumu un paaugstināšanu amatā. Nedrīkst ļauties emociju uzplūdiem, jo garām var paslīdēt sīkumi, kas vēlāk radīs sarežģījumus. Lai izvairītos no konfliktiem, jāpaļaujas uz saviem paša spēkiem. Labvēlīgs laiks, lai atbrīvotos no veciem krāmiem un lietām.

Jaunava

Jaunavai būs sajūta, ka iekšējie spēka resursi sāk apsīkt. Nav piemērots laiks, lai uzsāktu ko jaunu. Objektīvi jāizvērtē, vai pareizi tiek sadalīts laiks starp darbu, rūpēm par veselību un vaļaspriekiem. Veiksies sirdslietās un vaļaspriekos, tomēr nedrīkst aizmirst par tiešajiem ikdienas pienākumiem un ģimeni. Uzturā jālieto vitamīniem bagāta pārtika un jāuzturas labi vēdinātās telpās. Jāatturas no alkohola lietošanas.

Svari

Svariem jāpievērš uzmanība savai pašsajūtai un kopējā veselības stāvokļa uzlabošanai. Jācenšas izvairīties no pēkšņu lēmumu pieņemšanas un naudas ieguldīšanas jaunos projektos. Darbā jāpievērš uzmanība detaļām un jāiekļaujas paredzētajos termiņos. Nav piemērots laiks attiecību jautājumu risināšanai un jaunu kontaktu veidošanai. Ieteicams apmeklēt izglītojošus pasākumus, kursus un seminārus.

Skorpions

Skorpionam aktīvs darbošanās periods, tāpēc veiksies viss, kam vajadzīga izdoma un radoša pieeja. Ieteicams sakārtot un risināt jautājumus, kuri tika atlikti uz vēlāku laiku. Labvēlīgs laiks darījumiem, jaunu projektu uzsākšanai un pieredzes apmaiņas braucieniem. Var kārtot jautājumus, kas attiecas uz nekustamo īpašumu iegādi un pārdošanu. Brīvo laiku ieteicams pavadīt kopā ar bērniem un sev tuviem cilvēkiem.

Strēlnieks

Strēlnieks gribēs ļauties pašplūsmai, tomēr darāmā būs vairāk, nekā domāts, tas ne reizi vien liks mainīt dienas plānus. Noguruma un pārslodzes dēļ var rasties spriedze attiecībās ar ģimenes locekļiem, tāpēc jācenšas atklāti izrunāt sasāpējušos jautājumus. Ieteicams darbu plānot ar pārtraukumiem un uzturēties labi vēdinātās telpās, tas palīdzēs koncentrēties un sakārtot domas. Jābūt vērīgiem, parakstot dokumentus.

Mežāzis

Mežāzis jutīs, ka viņa pacietības mērs tuvojas beigām, tāpēc jācenšas samazināt pienākumu slogu un atrast laiku atpūtai. Tikšanās ar draugiem, romantiskas vakariņas vai relaksējoša masāža varētu atjaunot izsīkušo enerģiju un dzīvesprieku. Labvēlīgs laiks dokumentu sakārtošanai un caurskatīšanai. Jābūt uzmanīgiem, piedaloties satiksmē uz autoceļiem. Nav ieteicams uzturēties vidē, kur ir daudz cilvēku.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Ūdensvīram nāksies risināt dažādus finanšu jautājumus, tāpēc būs sajūta, ka nespēj sevi pilnībā realizēt. Lai tiešie pienākumi neradītu spriedzi, centieties neko neatlikt uz vēlāku laiku un adekvāti izvērtējiet savu varēšanu. Ieteicams pārdomāt esošo situāciju un saplānot tālāko virzību. Labvēlīgs laiks jaunu zināšanu un prasmju apguvei un darba vides maiņai. Jāizvairās no steigas un uz savu mērķi jāiet soli pa solim.

Zivis

Zivīm veiksies sirdslietās un gribēsies nodarboties ar sev patīkamām lietām, bet nāksies pievērsties tiešajiem pienākumiem, lai visu paveiktu noteiktajos termiņos. Labs miegs un vitamīni ir labākais līdzeklis pret nogurumu un vīrusiem. Nav piemērots laiks darījumiem, jaunu lietu uzsākšanai un līgumu slēgšanai. Labvēlīgs periods sevis pilnveidošanai vienatnē un kopā ar draugiem vai domubiedriem.

LA.lv