×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.7°C
Ritma, Ramona
Piektdiena, 20. jūlijs, 2018
15. janvāris, 2018
Drukāt

Iekrīt degvielas uzpildes staciju apzadzējs (2)

Valsts policijaValsts policija

Par vairākkārtēju degvielas zagšanu no Salaspils apkārtnes degvielas uzpildes stacijām aizturēts vīrietis.

Salaspils iecirknis bija saņēmis informāciju no vairākām degvielas uzpildes stacijām, kurās kāds vīrietis uzpildījis degvielu un aizbraucis nesamaksājot. Viens no gadījumiem tika reģistrēts pirms jaunā gada, bet vēl divi gadījumi Vecgada dienā. Kopā bija nozagti aptuveni 150 litru degvielas.

Policisti ieguva informāciju, ka visas šīs zādzības ir izdarījis viens vīrietis, kurš pārvietojies ar svešu automašīnu.

Noskaidrojot vīrieša atrašanās vietu, Salaspils iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas policisti 11. janvārī iespējamo vainīgo vīrieti aizturēja.

Aizdomās turētais ir dzimis 1996. gadā un iepriekš nav sodīts.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 180. panta pirmās daļas – par zādzību nelielā apmērā. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz vienam gadam vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods.

Likumsargiem ir aizdomas, ka šis vīrietis varētu būt zadzis degvielu arī citviet, tāpēc policija aicina atsaukties arī citas Salaspils iecirkņa apkalpojamā teritorijā esošas degvielas uzpildes stacijas, kurās notikušas zādzības.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. malacis cik var celt cenas

  2. Pie velna…kur ir stāsta jēga? Šitādus tekstiņus tak katru dienu var sacerēt. Būtu kaut pacentušies un noskaidrojuši precīzāk – kas, ko, kāpēc, auto marka un tamlīdzīgi. Bet nē, vienkārši, no sērijas – viena tante teica. Kur ir pazuduši žurnālisti, kas var sarakstīt normālu stāstu un/vai reportāžu?!?! Sviests kaut kāds. Neko vairāk par skaļu virsrakstu laikam mūsdienās vair nemākam sacerēt, vai arī mēģinam pelnīt uz saita apmeklējumu skaita.

Draugiem Facebook Twitter Google+