Mobilā versija
Brīdinājums -1.8°C
Ārija, Rigonda, Adrija, Adrians, Adriāna
Trešdiena, 22. februāris, 2017
22. decembris, 2015
Drukāt

Izraēlas iekšlietu ministru apsūdz seksuālos uzbrukumos (3)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

A file picture taken on December 11, 2015 shows Silvan Shalom, Chief Israeli Negotiator and Israel's Vice Prime Minister and Minister of Interior attending the Mediterranean Dialogues (MED), a three-day conference on security in the Mediterranean region, in Rome. Shalom said on December 20, 2015 that he was quitting his posts and leaving politics over media reports of sexual harassment and indecent assault.

Izraēlas iekšlietu ministrs un vicepremjers Silvans Šaloms (attēlā) paziņojis, ka atkāpjas no amatiem un aiziet no politikas pēc mediju ziņām, kurās viņš apsūdzēts seksuālos uzbrukumos.

Izraēlas ģenerālprokurors ir devis policijai norādījumu izmeklēt šīs mediju ziņas, informēja Tieslietu ministrija. Izraēlas mediji ir ziņojuši par bijušo Šaloma personāla darbinieču daudziem apgalvojumiem par viņa seksuāli nepiedienīgu rīcību. Pirms desmit gadiem kāda bijusī personāla darbiniece apsūdzējusi ministru, bet nav iesniegusi oficiālu sūdzību policijā, tāpēc šo lietu nevar iztiesāt noilguma dēļ, vēsta laikraksts “Haaretz”. Laikraksts “Jerusalem Post” ziņoja, ka Šalomu seksuālā uzmācībā apsūdzējušas 11 sievietes. Seksuālos noziegumos ir bijuši iesaistīti arī citi Izraēlas politiķi. 2010. gada decembrī Izraēlas prezidents Moše Kacavs tika atzīts par vainīgu izvarošanā un seksuālā uzmācībā. 2011. gadā viņš sāka izciest septiņu gadu cietumsodu.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Iekšlieu vai “iekšu” ministrs?

  2. izredzētie valdītāji Atbildēt

    Dzimuši visus pasaules gojus čakarēt.

  3. Gēni………

Brisele varētu iesniegt Londonai līdz 60 miljardiem eiro lielu izstāšanās rēķinu (1)Lielbritānijai būs jāsamaksā liels rēķins, lai izstātos no Eiropas Savienības (ES), un sarunas par jaunajām attiecībām ar bloku var ilgt gadiem, otrdien
Draugiem Facebook Twitter Google+