Mobilā versija
-2.1°C
Tenis, Dravis
Pirmdiena, 16. janvāris, 2017
4. novembris, 2016
Drukāt

Lukturītis, kas spēj uzsildīt pusdienas

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Lāzeru un lukturu ražotājs “Wicked Lasers” radījis īpaši spēcīgu lukturi “FlashTorch Mini”, kas izstaro iespaidīgu 2300 lūmenu spožu gaismu, ar ko var, piemēram, aizdedzināt papīru vai uzsildīt ēdienu. Pirms pāris gadiem kompānija jau izrādīja līdzīgu lukturi, taču krietni lielāku un ne tik vizuāli pievilcīgu kā jaunradīto gaismas avotu. Lukturis ir 21,59 centimetrus garš, līdz ar to par kabatas lukturi to nosaukt nevar, taču tas nav arī tik garš, lai to nevarētu ielikt somā vai maisiņā. Diemžēl 200 eiro vērtā luktura baterija pilnā spozmē izturēs vien 30 minūtes, bet lukturim var iestatīt arī ne tik spožu spīdēšanu, kas bateriju dzīvi paildzinās līdz pusotrai stundai.

Pievienot komentāru

Kāpēc uz auto slotiņām uzvilkt zeķes un vēl pāris noderīgi padomi ziemai (1)Domājams, ka autovadītāji piekritīs – ziema nav pats patīkamākais gadalaiks.
“Google” TOP 10 meklētākie vārdi no Latvijas (1)Tīmekļa meklēšanas vietne “Google” publiskojusi Latvijā meklētākos atslēgvārdus 2016. gadā. * pokemon go * euro 2016 * iphone 7 * eurovision 2016
Draugiem Facebook Twitter Google+