Mobilā versija
+6.8°C
Gunārs, Vladimirs, Gunis
Ceturtdiena, 8. decembris, 2016
4. novembris, 2016
Drukāt

Lukturītis, kas spēj uzsildīt pusdienas

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Lāzeru un lukturu ražotājs “Wicked Lasers” radījis īpaši spēcīgu lukturi “FlashTorch Mini”, kas izstaro iespaidīgu 2300 lūmenu spožu gaismu, ar ko var, piemēram, aizdedzināt papīru vai uzsildīt ēdienu. Pirms pāris gadiem kompānija jau izrādīja līdzīgu lukturi, taču krietni lielāku un ne tik vizuāli pievilcīgu kā jaunradīto gaismas avotu. Lukturis ir 21,59 centimetrus garš, līdz ar to par kabatas lukturi to nosaukt nevar, taču tas nav arī tik garš, lai to nevarētu ielikt somā vai maisiņā. Diemžēl 200 eiro vērtā luktura baterija pilnā spozmē izturēs vien 30 minūtes, bet lukturim var iestatīt arī ne tik spožu spīdēšanu, kas bateriju dzīvi paildzinās līdz pusotrai stundai.

Pievienot komentāru

Revolūcija, kas nes attīstību un briesmasTāpat kā cunami vilni, cilvēki digitālās tehnoloģijas sākumā vilni apbrīno, neapzinoties tā spēku un ātrumu
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Draugiem Facebook Twitter Google+