Mobilā versija
+5.1°C
Vilnis, Raimonds, Laine
Sestdiena, 29. aprīlis, 2017
15. jūnijs, 2016
Drukāt

Ielīgos un iedancos Rīgas kalnus

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Tuvojoties gada skanīgākajiem latviešu tradicionālajiem svētkiem, no 18. līdz 20. jūnijam saulgriežu ugunis iedegsies Rīgas kalnos – Čiekurkalnā, Āgenskalnā, Grīziņkalnā, Dzegužkalnā un Torņakalnā, LA.lv pastāstīja “Austras biedrības” dalībniece Inese Sērdiene.

Sestdien, 18. jūnijā, Līgo dziesmas skanēs Čiekurkalnā un Āgenskalnā. Vispirms plkst. 12 kopā ar folkloras kapelu “Karikste” no Aizkraukles aplīgosim Čiekurkalna tirgu, kur svētku pasākumu vadīs Anita un Jānis Ostrovski. Savukārt plkst. 17 līgotāji ienāks E.Smiļģa Teātra muzeja dārzā kopā ar vadītāju Ilmāru Pumpuru, kapelu “Hāgenskalna muzikanti” un “Dandaru” dejotājiem.

Svētdien, 19. jūnijā plkst. 12 Grīziņkalnu ielīgos kopā ar Lindu Celmu, Ievu Bērziņu un folkloras kopām “Kokle”, “Zvīgzna”, “Krulla” un “Ciguzis”. Savukārt vakarpusē plkst. 17 dimdēs Dzegužkalns – Rīgas augstākajā kalnā ielīgošanu un lustīgu iedancošanu vadīs Ilga Reizniece un Valdis Putniņš kopā ar Rīgas Danču klubu.

Torņakalnā zāļu vakaru un ielīgošanu 20. jūnijā plkst. 19 O. Vācieša muzeja dārzā vadīs Iveta un Vidvuds Medeņi.

Pievienot komentāru

Romana Sutas jubilejas izstādes atklāj ar teatralizētu procesiju (1)Godinot izcilo latviešu mākslinieku Romanu Sutu viņa 121. dzimšanas dienā, piektdienas, 28. aprīļa vakarā Latvijas Nacionālais mākslas muzejs ar vērienu atklāja projektu "Romans Suta – 120. Universālā mākslas formula", kas norisinās divos muzeja departamentos – LNMM galvenajā ēkā un Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā.
Draugiem Facebook Twitter Google+