Mobilā versija
-3.3°C
Niklāvs, Nikola, Nikolajs, Niks
Otrdiena, 6. decembris, 2016
15. jūnijs, 2016
Drukāt

Ielīgos un iedancos Rīgas kalnus

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Tuvojoties gada skanīgākajiem latviešu tradicionālajiem svētkiem, no 18. līdz 20. jūnijam saulgriežu ugunis iedegsies Rīgas kalnos – Čiekurkalnā, Āgenskalnā, Grīziņkalnā, Dzegužkalnā un Torņakalnā, LA.lv pastāstīja “Austras biedrības” dalībniece Inese Sērdiene.

Sestdien, 18. jūnijā, Līgo dziesmas skanēs Čiekurkalnā un Āgenskalnā. Vispirms plkst. 12 kopā ar folkloras kapelu “Karikste” no Aizkraukles aplīgosim Čiekurkalna tirgu, kur svētku pasākumu vadīs Anita un Jānis Ostrovski. Savukārt plkst. 17 līgotāji ienāks E.Smiļģa Teātra muzeja dārzā kopā ar vadītāju Ilmāru Pumpuru, kapelu “Hāgenskalna muzikanti” un “Dandaru” dejotājiem.

Svētdien, 19. jūnijā plkst. 12 Grīziņkalnu ielīgos kopā ar Lindu Celmu, Ievu Bērziņu un folkloras kopām “Kokle”, “Zvīgzna”, “Krulla” un “Ciguzis”. Savukārt vakarpusē plkst. 17 dimdēs Dzegužkalns – Rīgas augstākajā kalnā ielīgošanu un lustīgu iedancošanu vadīs Ilga Reizniece un Valdis Putniņš kopā ar Rīgas Danču klubu.

Torņakalnā zāļu vakaru un ielīgošanu 20. jūnijā plkst. 19 O. Vācieša muzeja dārzā vadīs Iveta un Vidvuds Medeņi.

Pievienot komentāru

Hermaņa režisētās "Madama Butterfly" pirmizrādi "La Scala" rādīs arī RīgāTrešdien, 7. decembrī, notiks Alvja Hermaņa režisētās operas "Madama Butterfly" pirmizrāde pasaulslavenajā opernamā "La Scala", un to, vietējiem skatītājiem par prieku, tiešraidē varēs noskatīties arī Rīgā kinoteātrī "Splendid Palace".
Draugiem Facebook Twitter Google+