Ekonomika
Bizness

Ielu tīrāmo mašīnu ražotājs “Bucher Municipal” piedzīvo strauju izaugsmi0


“Bucher Municipal” ražotnē
“Bucher Municipal” ražotnē
Publicitātes foto

Mašīnbūves uzņēmums SIA “Bucher Municipal” pagājušajā gadā būtiski palielinājis apgrozījumu – sasniedzot 77,222 miljonus eiro, kas bija par 61,3% vairāk nekā 2017. gadā, ziņo “Lursoft” Klientu portfelis.

Arī uzņēmuma peļņa pieaugusi un 2018. gadā tā bija par 25,7% lielāka salīdzinājumā ar 2017.gadu, sasniedzot 4,878 miljonus eiro.

SIA “Bucher Municipal” Ventspilī ražo ielu tīrāmās mašīnas. Uzņēmuma gada pārskatā nav sniegta informācija par to, kas bijis apgrozījuma straujā pieauguma pamatā.

Taču 2017. gadā uz Latvijas uzņēmumu tika pārceltas ražošanas līnijas no Šveices un Anglijas uzņēmumiem un uzņēmums praktiski visu saražoto produkciju pārdod radniecīgajām “Bucher Industries AG” grupai piederošajām sabiedrībām.

Saistītie raksti

SIA “Bucher Municipal” norāda, ka, pieaugot apgrozījumam, pieaudzis vidēji nodarbināto skaits uzņēmumā – līdz 376 darbiniekiem no vidēji 324 nodarbinātajiem 2017. gadā. 2019. gadā SIA “Bucher Municipal” plāno, ka tā apgrozījums samazināsies par aptuveni 5%. Uzņēmums pirmajā pusgadā plānojis noslēgt iesāktos investīciju projektus, kā rezultātā tiks paplašinātas noliktavas un ražošanas telpas, un uzlaboti atsevišķi ražošanas procesi.

Šogad uzņēmums arī plāno uzsākt iSweeper CC21 montāžas līniju, kas saistīta ar lielu uzmanības un resursu piesaisti no visām nodaļām. SIA “Bucher Municipal” reģistrēts 2004. gadā, uzņēmuma pamatkapitāls ir 3 630 400 eiro, un tā vienīgais īpašnieks ir Šveicē reģistrētā kompānija “BUCHER-GUYER AG”.

LA.lv