Horoskopi un mistika
Horoskopi

Iemācies cilvēkos ieraudzīt labo! Horoskopi 14.aprīlim0

Foto: Alexandr Belous/Shutterstock

Dienas noskaņa

Lai arī diena šodien ir gana pretrunīga, zvaigznes sola, ka sliktais ātri aizmirsīsies un jebkurš no mums mācēs ieraudzīt cilvēkos viņu labākās īpašības. Labvēlīga diena tiem, kas grib iekarot popularitāti – aktīvi būs visi radošie talanti. Galvenais, kas šodien jāatceras – lai iekarotu virsotnes, ar ambīcijām vien ir par maz, šajās virsotnēs ir jāuzkāpj.

Auns

Šī diena ir ieteicama un labvēlīga dažādām aktivitātēm. Paaugstināsies tavas darba spējas, aktivizēsies arī radošie talanti. Izskati visus piedāvājumus, ko tev kāds izsaka, daži no tiem būs ļoti veiksmīgi.

Vērsis

Problēmu risināšanā tev palīdzēs draugi un tie cilvēki, kas tevi mīl un ciena. Ja tu cītīgi strādāsi pie to risināšanās, tās nepaspēs sabojāt tavu dienu.

Dvīņi

Ceļojumi, atpūta pie dabas, jauna iepazīšanās, jauni iespaidi – tas ir tas, ar ko tev jānodarbojas šodien. Neaizmirsti parūpēties par rīta kontrasta dušu un rīta vingrošanu – tas palīdzēs tev saglabāt tonusu un labu pašsajūtu.

Vēzis

Šodien tevi gaidīs veiksme vairākās jomās. Tavā paziņu lokā parādīsies jauni cilvēki, ar kuriem tev izveidosies lieliskas attiecības, kā arī daži Vēži var gaidīt ģimenes pieaugumu. Paskaties sev apkārt un tu noteikti pamanīsi tos cilvēkus, kas ir uzticami tev vienmēr un jebkādos apstākļos.

Lauva

Iespējami dažādi konflikti ar cilvēkiem, auto avārijas, zādzības risks – tev jābūt ļoti uzmanīgam. Tava galvenā nelaime šodien ir tā, ka tu pārāk uzticies citiem cilvēkiem. Izvērtē, kas ir tavi patiesie draugi un kas par tādiem tikai izliekas.

Jaunava

Otrajā dienas pusē tu izjutīsi, kā pieaug tavas ambīcijas. Tev gribēsies daudz un tu no apkārtējiem pieprasīsi daudz (reizēm pat pārāk daudz). Atceries, lai sasniegtu augstas virsotnes, uz tām ir arī jātiek!

Svari

Šodien tu vari kļūt pārmērīgi greizsirdīgs, turklāt tam nebūs nekāda pamatojuma. Lai izvairītos no šādām problēmām, pacenties turēt grožos savas emocijas un lieki nebojā attiecības ar savu mīļoto cilvēku.

Skorpions

Neskatoties uz šīs dienas nestabilitāti, daudziem Skorpioniem izdosies sasniegt jaunas virsotnes, kā arī lieliski pavadīt laiku ar saviem draugiem. Pateicoties savām darba spējām, šodien varēsi arī daudz sasniegt.

Strēlnieks

Pirmā dienas puse nav ieteicama, lai tiktos ar cilvēkiem – iespējami dažādi pārpratumi un domstarpības. Otrajā dienas pusē vari baudīt laiku draugu un ģimenes lokā, kā arī pārskatīt savas prioritātes.

Mežāzis

Šodien tavas komunikāciju spējas būs mainīgas. Dienas pirmajā pusē tev gribēsies būt uzmanības centrā, bet vēlāk – izbaudīt vienatni un netraucētu mieru.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Pārslodze var kļūt par saslimšanas iemeslu. Pārmērīga aktivitāte šodien nevairos tavu labsajūtu. Zini mēru! Ieteicamas aromātiskās vannas un masāžas.

Zivis

Nav izslēgts, ka kāds intrigants vai konkurents centīsies tev šodien kaitēt. Vari pārskatīt savus šīs dienas plānus, lai nenokļūtu šādu cilvēku krustugunīs.

LA.lv