Latvijā
Novados

Iemaldījusies čūska bērnudārza teritorijā biedē vecākus un bērnus1

Foto: Timurs Subhankulovs

Dobeles novada bērnudārza teritorijā iemaldījusies čūska, kas izbiedējusi audzēkņus un to vecākus. Kā “Bez Tabu” ziņojusi kāda audzēkņa mamma, vecāki palikuši neinformēti par jauno un acīmredzot bīstamo dārziņa teritorijas iemītnieku, turpretim bērnudārza vadība apgalvo, ka šāda situācija nav jaunums un viss tiekot kontrolēts, vēstīja TV3 raidījums “Bez Tabu”

Kāda audzēkņa māmiņa informē, ka čūska šņācot un ne vienu reizi vien manīta bērnudārza pagalmā, kur bērni spēlējas.

Bērnudārza vadītāja Anita Dibrisone raidījumam stāsta, ka pie vainas esot dārziņa izvietojums – apkārt ir daudz zaļās zonas – gan dobes, gan zāliens un pavisam netālu arī mežains apvidus. Itin bieži bērnudārza teritorijā iemaldoties pa kādam čūskulēnam, taču no tā nevajadzētu tik ļoti bīties. Lai arī zalktis ir lielākā čūska Latvijā, tā nav indīga.

Anita Dibrisone, “Minkuparks” bērnudārza vadītāja:”Mēs esam informēti par situāciju. Visas grupiņas ir informētas, un mēs tiešām pievēršam pastiprinātu uzmanību, mēs apsekojam teritoriju. Vienā vietā viņa mums ir parādījusies un tieši to vietu vairākkārt apskatām, un darīsim visu, lai šo čūsku noķertu un pienācīgi aizvestu uz mežu.”

Kā norādīja Dibrisone, drosmīgākie no vecākiem cenšas čūsku notvert un nogādāt kādā citā vietā, lai bērniem nebūtu nepatīkamu pārsteigumu. To bērnudārza vadītāja iesaka darīt arī citiem vecākiem tā vietā, lai filmētu nākamos sūdzību video rullīšus.

Plašāk pievienotajā video:

LA.lv