Kultūra
Teātris un kino

Iemīļotā aktrise Esmeralda Ermale pēc atlaišanas spiesta meklēt jaunu darbu 16


Esmeralda Ermale un Dainis Grūbe izrādē “Visas viņas grāmatas”.
Esmeralda Ermale un Dainis Grūbe izrādē “Visas viņas grāmatas”.
Foto: Gunārs Janaitis

Šogad pēc 1. augusta uz Dailes teātra skatuves vairs nebūs redzama kopš filmas “Pūt, vējiņi” iemīļotā aktrise Esmeralda Ermale, LA.lv apstiprināja aktrise.

Esmeralda Ermale sacīja, ka viņa atbrīvota, jo nākamajās divās sezonās viņai teātrī nebūšot darba. Šobrīd aktrise iesaistīta izrādēs “Visas viņas grāmatas” un “Ziloņa dziesma”. “Ja es būšu ar mieru, varēšu šajās izrādēs piedalīties kā ārštata aktrise,” sacīja Ermale, piebilstot, ka, visticamāk, tās arī drīzumā tiks noņemtas no skatuves.

Aktrise vēl nav pensijā, tādējādi viņai jāmeklē cits darbs, jo “izdienas pensija nav tik liela, lai ar to varētu iztikt”. “Taču es nesūdzos, – kā ir, tā jādzīvo,” atzina aktrise.

Agrākā Ermales kolēģe Ligita Skujiņa, kas darba gaitas Dailes teātrī beidza pirms trim gadiem, TV raidījumā, kurā vispirms izskanēja ziņa par Ermales aiziešanu, piebilda, ka viņai direktors pateicis – “jaunas sejas pārdot ir vieglāk”.

Teātra sabiedrisko attiecību speciāliste Liene Jakovļeva gan noliedza, ka Ermales atlaišana būtu saistīta ar vecumu, Dailes teātra vadība teātra kadru politiku LA.lv solīja komentēt pirmdien, 6. februārī.

LA.lv