×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.0°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
31. janvāris, 2017
Drukāt

Iemīļotā aktrise Esmeralda Ermale pēc atlaišanas spiesta meklēt jaunu darbu (6)

Foto: Gunārs JanaitisFoto: Gunārs Janaitis

Esmeralda Ermale un Dainis Grūbe izrādē "Visas viņas grāmatas".

Šogad pēc 1. augusta uz Dailes teātra skatuves vairs nebūs redzama kopš filmas “Pūt, vējiņi” iemīļotā aktrise Esmeralda Ermale, LA.lv apstiprināja aktrise.

Esmeralda Ermale sacīja, ka viņa atbrīvota, jo nākamajās divās sezonās viņai teātrī nebūšot darba. Šobrīd aktrise iesaistīta izrādēs “Visas viņas grāmatas” un “Ziloņa dziesma”. “Ja es būšu ar mieru, varēšu šajās izrādēs piedalīties kā ārštata aktrise,” sacīja Ermale, piebilstot, ka, visticamāk, tās arī drīzumā tiks noņemtas no skatuves.

Aktrise vēl nav pensijā, tādējādi viņai jāmeklē cits darbs, jo “izdienas pensija nav tik liela, lai ar to varētu iztikt”. “Taču es nesūdzos, – kā ir, tā jādzīvo,” atzina aktrise.

Agrākā Ermales kolēģe Ligita Skujiņa, kas darba gaitas Dailes teātrī beidza pirms trim gadiem, TV raidījumā, kurā vispirms izskanēja ziņa par Ermales aiziešanu, piebilda, ka viņai direktors pateicis – “jaunas sejas pārdot ir vieglāk”.

Teātra sabiedrisko attiecību speciāliste Liene Jakovļeva gan noliedza, ka Ermales atlaišana būtu saistīta ar vecumu, Dailes teātra vadība teātra kadru politiku LA.lv solīja komentēt pirmdien, 6. februārī.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. noželojama pīle no nekā Atbildēt

    nu nav izrāžu, ko tagad? maksāt algu par neko? turklāt pīli par “atlaišanu vecuma dēļ”jau izplata cita žultaina persona kas jau paspējusi izbaudit dzīvi brīvā maizē, tad nu žults uz bijušajiem priekšniekiem protams sakrājusies.
    ja jau tik laba, talantiga, neaistājama, kā netā bļāveji bļauj, tad ja režisori, producenti, deātru direktori gaida 1 augustu rokām trīcot un gatavo dāsnus piedāvājumus lai tikai pie viņiem esmeralda nāktu

  2. Ermalei jāpriecājas un skatītājiem jābrīnās par to,ka tik ilgus gadus teātrī ir atzinīgi novērtēts aktrises talants un varēšana

  3. visi informācijas līdzekli ir piekladzināti ar šo traģisko ziņu,bet E.E. ir jāpriecājas un skatītājiem jābrīnās,ka tik ilgus gadus ir uzskatīta teātrī par talantīgu,spējīgu un varošu

  4. tomēr es nesaprotu šīs informācijas jēgu un nozīmīgumu, mēs taču neviens nedzīvojam aktrises dzīvi. Viņa pati tiks galā bez oficiāliem paziņojumiem

  5. Nu ,ko teikt,žēl,ka tā,jauka aktrise ar dabas dotu talantu.Lai viņai veicās atrast sev ko piemērotu,un labu darbu.

  6. Nu dzīve jau nevienam nestāv uz vietas.Kam nu labāk Raini izprast,kā šai aktrisei-Savs ir tas,kas ir priekš cita.Ņems,kas atdos,veiks,kas zaudēs.Pastāvēs,kas pārvērtīsies.Darba tirgus vaļā,uz priekšu,tikai kā ar zināšanām..

Draugiem Facebook Twitter Google+