Mobilā versija
-2.9°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
11. novembris, 2016
Drukāt

Iemūžināta piemiņa

Foto - Gunārs KušķisFoto - Gunārs Kušķis

Atsaucoties Rīgas pieminekļu aizsardzības aģentūras direktora Gunta Gailīša ierosinājumam uzstādīt novadu centros piemiņas zīmes – stēlas novadā dzimušiem Lāčplēša Kara ordeņa kavalieriem, ar Aizsardzības ministrijas Jaunsardzes un informācijas centra atbalstu Ogrē uzstādītas pirmās divas, kas veltītas Neatkarības kara 23 varoņiem – novadniekiem. Ogres pašvaldība ir pirmā, kura realizējusi šo projektu. 11. novembrī minētās stēlas tiks atklātas Ogres brāļu kapos Turkalnes ielā. Piemiņas zīmju atklāšanā piedalīsies valsts augstākās amatpersonas, ieskaitot Latvijas Valsts prezidentu Raimondu Vējoni. Stēlas mākslinieciskais autors ir mākslinieks Jānis Strupulis. Projektu vadītājs, gravētājs, izgatavotājs un uzstādītājs ir SIA “Akmens apstrādes centrs AKM” Pētera Zvauņa vadībā.

Pievienot komentāru

Bēgļu aizmukšana nostādījusi Latviju ne īpaši glaimojošā situācijā (20)Bēgļu aizbraukšana no Latvijas ir nostādījusi mūsu valsti ne īpaši glaimojošā situācijā, turklāt tā ir arī indikācija, ka solidaritāte patvēruma meklētāju uzņemšanā
"Jā, jā, jā, kļūdījāmies!" Auto žurnālists Pauls Timrots par "Zebras" traci (2)“Jā, jā, jā, kļūdījāmies! Esam gatavi saņemt līgumā noteikto sodu par pērnā gada sižetiem, kas tapa sadarbībā ar Rīgas domes Satiksmes departamentu.
Draugiem Facebook Twitter Google+