×
Mobilā versija
Brīdinājums +19°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
30. jūlijs, 2015
Drukāt

Iepazīšanās portāls: sievietes arvien biežāk saka “jā” seksam bez saistībām (2)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Mūsdienās sievietes ir ļoti liberālas seksa sakarā. Iepazīšanās portāls “Flirts.lv” veicis aptauju, kuras rezultāti atklāj – divas trešdaļas Latvijas sieviešu ir gatavas izmantot vīrieti seksa dēļ, stāsta portāla direktors Andris Ungurs.

“Tas, kas agrāk likās aizliegts, tagad ir kļuvis pieejams katram. Atraisītas un brīvas Latvijas sievietes ir gatavas nodarboties ar seksu bez jebkādām saistībām. Viņas ir gatavas izmantot vīrieti, un vienkārši aiziet, kamēr viņš gulēs. Protams, viņām šī loma ir pilnīgi jauna, taču lai arī cik dīvaini tas nebūtu – viņas ļoti labi tiek ar to galā,” apgalvo Ungurs.

“Pagaidām tikai viena no trim sievietēm ir atzinusies, ka ir izmantojusi vīrieti seksam. 5% apgalvo, ka dara to pastāvīgi. Pārējās pagaidām ne reizi nav izmantojušas vīrieti seksam. Kas notiks tālāk, to rādīs laiks. Taču ir skaidrs, ka vīriešiem nebūs viegli. Viņiem nāksies no jauna pielāgoties mūsdienu pasaulei,” secina Ungurs.

Kā atklāj aptaujas rezultāti, katra otrā aptaujātā atzinās, ka vienas nakts sakari nav nekas pārdabisks. Taču trešdaļa sieviešu atbildēja, ka sekss bez saistībām ir patīkams un neparasts. Mazāk nekā vienai no piecām sievietēm šāds sekss nesagādāja baudu.

Aptaujā piedalījās 1305 sievietes vecumā no 18 līdz 65 gadiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Beidzot ari kada laba zina.

  2. Ekskursijā Parīzē pie Triumfa arkas kāds āfrikānietis sarunāja ar kādu balto sievieti un turpat visu acu priekšā uz kādas automašīnas bagāžnieko to nodarīja. Pēctam iedeva kādus frankus un adjē. Tagad jau gatavojoties tik plaša kontingenta ienākšanai Latvijā savlaicīgi jāsāk ģenerālmēģinājumi. Un kas tad bērnudārzos būs pa krāsainību – acis žilbs.Autors laikam no sept.itajām debesīm nokritis. Latvietēm sveša lieta- tiešām jāsmejas. Ja seksam pietiek ar dažām minūtēm, tad vienas nakts sakari jau pielīdzināmi gandrīz vai bildinājumam. Iegūtā brīvība! Taisni riebjas!

Draugiem Facebook Twitter Google+