Mobilā versija
+3.8°C
Daina, Dainis, Dainida
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
21. decembris, 2012
Drukāt

Iepazīstas ar darbiem Domā

Ministru prezidents Valdis Dombrovskis (“V”) vakar apmeklēja Rīgas Domu, kur iepazīstinās ar dievnamā paveiktajiem un plānotajiem restaurācijas darbiem. Premjers aplūkoja atjaunotās Rīgas Doma vitrāžas, kā arī kāpa Doma tornī, no kura vērojama pilsētas panorāma.

 

Restaurācijas darbi Rīgas Domā notiek kopš 2010. gada, šajā laikā paveikta arhitektoniski mākslinieciskā izpēte un inženierizpēte, tehniskā projekta izstrāde un restaurācijas būvdarbi. Līdz šim baznīcā pabeigta vidusjoma koka konstrukciju restaurācija, velvju siltumizolācija un vara skārda ieseguma nomaiņa vidusjomā. Projektu plānots pabeigt līdz 2013. gada augustam. Patlaban VKPAI skiču projekta stadijā ir saskaņots Rīgas Doma torņa restaurācijas projekts. To ir plānots izstrādāt 2013.gada otrajā ceturksnī un restaurācijas būvdarbus pabeigt līdz 2015. gada otrajam ceturksnim.

 

Pievienot komentāru

Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +3.8
Alūksne +2.8
Daugavpils +1.8
Saldus +3.7
Liepāja +5.1
Jelgava +3.7
Ventspils +4.4
Limbaži +3
Madona +1.8
Rēzekne +3.9
Rīgas zoodārza jaunā lauvene Tori gozējas pirmajā fotosesijāŠogad, pateicoties Rīgas domes atbalstam, sarūpēta brīnišķīga dāvana Rīgas Nacionālā zooloģiskā dārza 104. dzimšanas dienā – atjaunota Lauvu mītne un sagaidīts jauns iemītnieks. Āzijas lauvu mātīte Tori no Tallinas zoodārza ieradās jau 7.oktobrī, lai iepazītos un aprastu ar iekštelpu apartamentiem.
Draugiem Facebook Twitter Google+