×
Mobilā versija
+10°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
8. jūnijs, 2015
Drukāt

Iepazīstinās ar Skolu jaunatnes dziesmu svētku koncertu idejām

Foto: LETAFoto: LETA

Skolēnu dziesmu un deju svētku mākslinieciskie vadītāji šonedēļ informēs par koncertu idejām, aģentūru BNS informēja XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku sabiedrisko attiecību vadītāja Inga Vasiļjeva.

Noslēguma koncerta mākslinieciskais vadītājs ir Gints Ceplenieks, garīgās mūzikas koncerta mākslinieciskais vadītājs – Ēriks Ešenvalds, mūsdienu deju lieluzveduma režisors – Valters Sīlis, deju lielkoncerta mākslinieciskā vadītāja Indra Ozoliņa, pūtēju orķestru koncerta mākslinieciskais vadītājs – Haralds Bārzdiņš, kokļu mūzikas koncerta mākslinieciskā vadītāja – Kristīne Ojala, bet folkloras kopu koncertu režisore – Māra Mellēna.

Preses konference ar mākslinieciskajiem vadītajiem notiks 10.jūnijā pulksten 12 viesnīcā “Hotel Bergs”.

Tajā piedalīsies arī XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku izpilddirektore, Valsts izglītības satura centra vadītāja pienākumu izpildītāja Agra Bērziņa.

Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki ir lielākie Latvijas bērnu un jauniešu kultūras un mākslas svētki, kas notiek reizi piecos gados. XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki norisināsies Rīgā no 6. līdz 12. jūlijam, tajos piedalīsies 37 890 dalībnieku.

XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkus rīko Valsts izglītības satura centrs, atbalsta “Swedbank” un “Kārums”, kā arī “Latvijas Mobilais Telefons” (LMT), “Latvijas valsts meži”, Valsts kultūrkapitāla fonds, “Statoil” un “Moller Auto” lidosta.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+