Mobilā versija
Brīdinājums +4.5°C
Vilnis, Raimonds, Laine
Sestdiena, 29. aprīlis, 2017
25. marts, 2015
Drukāt

Iepazīstinās ar Skolu jaunatnes dziesmu svētku radošo konceptu

Foto: LETAFoto: LETA

XI Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku rīkotāji 1. aprīlī informēs par svētku radošo konceptu un aktualitātēm, kā arī tiks atvērta svētku mājaslapa un īpašā svētku ābece, aģentūrai BNS pavēstīja svētku sabiedrisko attiecību vadītāja Inga Vasiļjeva.

Pasākumā tiks sniegta informācija par svētku sagatavošanas gaitu, mākslinieciskajām un organizatoriskajām aktualitātēm, kā arī iepazīstinās ar svētku atbalstītājiem.

Preses konferencē piedalīsies izglītības un zinātnes ministre Mārīte Seile, XI Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku izpilddirektore Valsts izglītības satura centra vadītāja pienākumu izpildītāja Agra Bērziņa, “Swedbank” valdes priekšsēdētājs Latvijā Māris Mančinskis, “Rīgas Piensaimnieka” valdes priekšsēdētājs Nēme Jogi (Neeme Jõgi), XI Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku radošā koncepta autore Inga Krišāne, kā arī svētku dalībnieki.

Tikšanās plānota plkst.12 Birojnīcā Berga bazārā.

XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki norisināsies no 6. līdz 12. jūlijam, kad Rīga uzņems aptuveni 37 400 Latvijas pilsētu, novadu bērnus un jauniešus, kā arī kolektīvus no latviešu diasporām. Nedēļas laikā paredzēta plaša programma ar vairāk nekā piecdesmit dažādiem pasākumiem, tostarp svētku gājienu, tautas deju lielkoncertu Daugavas stadionā, noslēguma koncertu Mežaparka Lielajā estrādē, pūtēju orķestru koncertu, svētkiem Vērmanes dārzā, folkloras kopu koncertiem, kā arī atklāšanas pasākumu 11. novembra krastmalā un garīgās mūzikas koncertu. XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkus rīko Valsts izglītības satura centrs.

Pievienot komentāru

Romana Sutas jubilejas izstādes atklāj ar teatralizētu procesijuGodinot izcilo latviešu mākslinieku Romanu Sutu viņa 121. dzimšanas dienā, piektdienas, 28. aprīļa vakarā Latvijas Nacionālais mākslas muzejs ar vērienu atklāja projektu "Romans Suta – 120. Universālā mākslas formula", kas norisinās divos muzeja departamentos – LNMM galvenajā ēkā un Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā.
Draugiem Facebook Twitter Google+