Mobilā versija
+2.6°C
Īrisa, Irīda, Airisa
Sestdiena, 22. oktobris, 2016
25. jūnijs, 2014
Drukāt

Iepazīstinās ungārus ar saulgriežu tradīcijām

Foto: LETAFoto: LETA

Baltijas valstu, kā arī Skandināvijas valstu vēstniecības un kultūras centri Ungārijā sadarbībā ar brīdabas muzeju “Skanzen” 28. jūnijā jau otro gadu organizē kopīgu vasaras saulgriežu pasākumu, piedāvājot plašu kultūras programmu ungāru apmeklētājiem, vēsta Latvijas Ārlietu ministrija.

Pasākums tiks ievadīts ar Baltijas un Ziemeļvalstu fotogrāfiju izstādi par vasaras saulgriežu tradīcijām. Oficiālo programmu – Vasaras saulgriežu svinības muzejā “Skanzen” atklās Baltijas valstu un Skandināvijas valstu vēstnieki Ungārijā, muzeja ģenerāldirektora vietniece, kā arī uzaicināts ir Ungārijas ārlietu ministrs Tibors Navračičs (Tibor Navracsics). Ar tradicionālo latviešu instrumentālo mūziku, kā arī Jāņu dziesmām no dažādiem Latvijas reģioniem uzstāsies Oskara Patjanko kapela no Rīgas, aicinot publiku iesaistīties latviešu rotaļās un dejās. Apmeklētājiem būs iespēja baudīt latviešu alu, tradicionālo ķimeņu sieru, rupjmaizi un Latvijas saldumus, kā arī pīt vainagus.

Apmeklētāji Baltijas un Skandināvijas valstu vasaras saulgriežu svinību tradīcijas varēs iepazīt visu dienu, kas vakarā noslēgsies ar kopīgu ugunskuru.

Pievienot komentāru

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (55)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Ārsta nāve Siguldas slimnīcas lifta šahtā raisījusi daudz jautājumu (2)73 gadus veca ārsta nāve Siguldas slimnīcas lifta šahtā raisījusi daudz jautājumu. Mirušā atrašanās vieta liek domāt nevis par kritienu, bet, iespējams,
Draugiem Facebook Twitter Google+