×
Mobilā versija
+8°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
20. aprīlis, 2015
Drukāt

Iepirkšanās horoskops. Pavēro cilvēku veikalā – uzzināsi, kad viņš dzimis!

Foto - FotoliaFoto - Fotolia

Auns ir steidzīgs un ātrs, kustas ļoti mērķtiecīgi. Noraida padomus un palīdzību.

Vērsis nelaiž garām bezmaksas piedāvājumus pārtikas nodaļā. Staigā un izvēlas lēnām, nepatīk, ka to steidzina.

Dvīņi vēlas salīdzināt cenas, materiālus un novērtēt izpārdošanu labumus. Dvīņi kustas ļoti ātri, bet veikalā var pavadīt divas vai trīs stundas, tā arī neko nenopērkot.

Vēzim patīk smaržas, ķermeņa krēmi un citas šķidras lietas. Daudz laika pavada arī mājas lietu nodaļās.

Lauva iepērkas galvenokārt, lai iepriecinātu sevi. Neej iepirkties kopā ar Lauvu, ja visu dienu nevēlies spēlēt otro vijoli vai atbalsta komandu.

Jaunava ir piezemēta, jutīga, bet arī izvēlīgākā no visām zīmēm. Mazākais defekts liks tai attekties no izvēlētās lietas.

Svari iepirkšanos uzskata par savu lauciņu. Tieši Svari ir pirkšanas un pārdošanas zīme. Viņi lieliski prot kaulēties, tikt pie bezmaksas dāvanām un pārzina visu par izpārdošanām.

Skorpionam vienmēr ir kāds slepenais plāns (vai vairāki), kad viņš dodas iepirkties: vai tās būtu jaunākās baumas vai tikšanās ar kādu īpašu cilvēku veikalā, vai arī veikala signalizācijas sistēmas vājo vietu pārbaude. Ja tev patīk intrigas, ej iepirkties kopā ar Skorpionu.

Strēlniekam ir trīs ātrumi – ātrs, ātrāks un superātrs. Tomēr viņi ir pietiekami entuziastiski, lai nobrauktu 30 kilometrus, ja palūgsi piebiedroties izpārdošanas novērtēšanā kādā konkrētā veikalā.

Mežāzis vienmēr tiek pie izdevīgiem pirkumiem, bet ir tik sīkstulīgs, ka iepirkšanās kopā ar viņu var salīdzināt ar divu nedēļu atvaļinājuma pavadīšanu šķīstītavā.

Ūdensvīram patīk jebkas, kas saistīts ar jaunajām tehnoloģijām un arī ezoteriku: moderns, koši lillā vai filozofisks.

Zivis uzskata, ka iepirkšanās ir mūsdienu veids apgaismības sasniegšanai. Viņas izvēlas un iepērkas lēnām. Tas var būt jautri, ja vien tev ir brīvas četras vai piecas stundas.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+