Sports
Futbols

Iepriekš neaicinātais Karašausks: Jūtu, ka esmu izlasē vajadzīgs0


Artūrs Karašausks
Artūrs Karašausks
foto – Edijs Pālens/LETA

Uzbrucējs Artūrs Karašausks jūt, ka ir vajadzīgs Latvijas futbola izlasei, pēc atgriešanās valstsvienībā žurnālistiem atklāja futbolists.

Latvijas futbola izlase, pie valstsvienības stūres debitējot Miksu Pātelainenam, sestdien rekonstruētajā Daugavas stadionā Baltijas kausa mačā ar rezultātu 1:0 pārspēja Igauniju.
Karašausks maču sāka pamatsastāvā, uzbrukumā darbojoties kopā ar Valēriju Šabalu.

Viņam šī bija atgriešanās izlasē pēc ilgāka laika posma, jo iepriekšējais valstsvienības stūrmanis Aleksandrs Starkovs Karašausku neizsauca, lai gan uzbrucējs pērn bija viens no rezultatīvākajiem Latvijas futbolistiem.

“Protams, ir patīkami atgriezies valstsvienībā. Neesmu tajā bijis, šķiet, divus gadus. Beidzot esmu ticis sākumsastāvā un beidzot man uzticas. Jūtu, ka esmu šeit vajadzīgs un ka arī man grib palīdzēt. Un es gribu palīdzēt Latvijas izlasei,” pauda Karašausks.

Otrdien Latvijas izlasei Baltijas kausa mačā viesosies pie Lietuvas, bet sestdien pārbaudes spēlē Daugavas stadionā uzņems Azerbaidžānu.

Saistītie raksti

“Jā, pret Igauniju vārtus neiesitu, bet ceru, ka to izdarīšu nākamajā spēlē. Pats galvenais bija gūt uzvaru. Manuprāt, mēs igauņus apspēlējām, turklāt demonstrējām gana skatāmu futbolu. Šo 3-4 dienu laikā pirms mača ar Igaunijas komandu Latvijas izlasē pamainījās daudz kas, ko visi redz. Tā ir nākotne, kas mūs gaida. Turpinājumā būsim tikai stiprāki,” uzsvēra Karašausks.

Baltijas kausa ieguvēja tiks noskaidrota otrdien, kad Latvija viesosies pie Lietuvas. Uzvarai turnīrā un trofejas nosargāšanai Latvijas izlasei pietiks ar neizšķirtu.

LA.lv