×
Mobilā versija
+13.9°C
Visvaldis, Nameda, Ritvaldis
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
14. septembris, 2015
Drukāt

Ieradumi, kas ādu pāragri vecina

Foto - Stock.XCHINGFoto - Stock.XCHING

Grumbas ir daļa no novecošanas – un dzīves, tādēļ tas nav nekāds pārsteigums, ka dažādi mūsu ieradumi šo procesu var paātrināt.

Tu taču nevēlies novecot ātrāk? – tad ieskaties šeit un pārtrauc darīt šīs lietas!

Smēķēšana ir viens no ieradumiem, kas visātrāk tavai ādai liek novecot un izveidot grumbas. Un tie nav nekādi meli, jo vairāki pētījumi to ir pierādījuši, tādēļ liec vien nost savu cigareti un sāc izskatīties jaunāka!

Tava diēta – ja tu vēlies, lai tava āda ir veselīga un jauna, tad vecais labais teiciens par to, ka tu esi tas, ko tu ēd, ir pilnīga patiesība. Pārāk liels cukura daudzums uzturā un citi tāda veida kaitēkļi ne tikai palielina tavu ķermeņa svaru, – tie arī liek tev izskatīties vecākai. Tādēļ sāc domāt par to, ko tu liec savā mutē, ja vēlies izskatīties skaista!

Dzeršana – alkohols tavai ādai atņem ūdeni. Tas nozīmē, ka tava seja nākamajā dienā pēc dzeršanas izskatīsies nesvaiga un neveselīga. Pēc kāda laika tava sejas āda zaudēs elastību, un tā rezultātā veidosies grumbas.

Košļājamā gumija – tās košļāšana veido grumbas zemākajā sejas daļā. Tāpat arī tā veido citas problēmas, kas saistītas ar pastiprinātu žokļa kustināšanu. Bet nu šis ir ieradums, no kura atteikties būs diezgan viegli – skaistuma vārdā!

Kosmētikas nenotīrīšana. Kad tu guli ar uzklātu meikapu, tu vienkārši pati uzprasies uz grumbām. Grims saiet tavās porās, sabojājot ādas elastību. Tas paātrina novecošanas procesu, tādēļ pirms gulētiešanas vienmēr kārtīgi notīri seju!

 

Avots: www.womenshealthmag.com

 

zeltene

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+