×
Mobilā versija
Brīdinājums +27°C
Magda, Magone, Mērija, Magdalēna
Pirmdiena, 23. jūlijs, 2018
18. jūlijs, 2016
Drukāt

Ieradušies nākamie patvēruma meklētāji: seši cilvēki no Eritrejas (8)

Foto no arhīvaFoto no arhīva

Bēgļi Iekšlietu ministrijas Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes patvēruma meklētāju izmitināšanas centrā "Mucenieki".

Latvijā piektdien, 15.jūlijā, ieradušies nākamie patvēruma meklētāji Eiropas Savienības (ES) pārvietošanas programmas ietvaros, kurā Latvijai jāuzņem vairāki simti.

Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde informē, ka uz Latviju vēlā piektdienas vakarā pārceltās personas ir no Eritrejas, patlaban tās atrodas patvēruma meklētāju centrā Muceniekos.

Cilvēki pārvietoti no Itālijas.

Starp pārceltajām personām ir tādu profesiju pārstāvji kā mehāniķis un medicīnas sfēras darbinieks, kā arī students. Personas savos pieteikumos ir norādījušas tigrinja, arābu un angļu valodu zināšanas.

Nākamajās dienās robežsardzes amatpersonas strādās ar patvēruma meklētājiem un veiks nepieciešamo dokumentu sagatavošanu, lai lietas materiālus varētu nodot Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldei lēmuma pieņemšanai par bēgļa vai alternatīvā statusa piešķiršanu.

Latvija ES pārvietošanas programmas ietvaros pašlaik uzņēmusi 53 personas.

Pievienot komentāru

Komentāri (8)

  1. Vārds Vārdabrālis Atbildēt

    Fig viņu zina , kur tāda Erpeteterija atrodās

  2. Ko šeit darīs vientuļais students?Par valsts naudu mācīsies budžeta grupā?Es saprotu,ka sievietes ar maziem bērniem ir izmisumā un apdraudētas,tomēr jauniem cilvēkiem jācenšas aizstāvēt savu zemi nevis jābēg.Tieši šie vientuļie,gados jaunie cilvēki rada,manuprāt,vislielāko apdraudējumu pamatiedzīvotājiem,tieši drošības ziņā!

  3. Robezsardzes amatpersonas kastresanu un sterilizaciju ari veiks?

  4. Katram beglim dot roka lapstu lai pastrada Latvijas laba.Izskatas pavisam izmerejusi patverumu meklejot.Savas zemes nodeveji atbraukusi laimi meklet .

  5. Šiem tēviņiem “patvērumu” bija jāmeklē turpat Āfrikā, nevis Latvijā.

  6. Ieradušies eritrejas izcelsmes latvieši.

  7. Eritrejā karadarbība ir pārtraukta jau 15 gadus, tomēr tajā valda autoritāra verdzības iekārta, liecina “Human Right Watch” ziņojums.

  8. Seši vīriešu dzimtes pārstāvji?? Sievietes karo?

Draugiem Facebook Twitter Google+