Mobilā versija
-2.0°C
Voldemārs, Valdemārs, Valdis
Svētdiena, 11. decembris, 2016
18. februāris, 2014
Drukāt

Ieraksti, kas ļauj atgriezties svētkos

Disks2_2

Sākot ar šo nedēļu, nopērkami XXV Vispārējo latviešu Dziesmu un XV Deju svētku spilgtāko notikumu ieraksti DVD, Blue-Ray un CD formātos.

Atkal būs iespējams izbaudīt Jāzepa Vītola 150. jubilejai veltīto koncertu, kas izskanēja arēnā “Rīga” pērnā gada 2. jūlijā, un vēlreiz piedzīvot skaistākos 2013. gada Dziesmu un deju svētku mirkļus – Deju lieluzvedumu “Tēvu laipas”, kā arī Noslēguma koncertu “Līgo”. “Esiet sveicināti un līgojiet spoži mīlestības piepildītos radīšanas svētkos, slavinot īstās vērtības, slavinot to lielo darbu, kas ieguldīts cilvēku dvēseles bagātināšanā piecu gadu garumā, un tā veicējus,” tā vēlreiz aicina XXV Vispārējo latviešu Dziesmu un XV Deju svētku režisors Uģis Brikmanis.

Ierakstus izdevis Latvijas Nacionālais kultūras centrs, to iznākšanu atbalstījis “Latvijas dzelzceļš” un “Lattelecom”. Tie nopērkami grāmatnīcās “Valters un Rapa” un “Zvaigzne ABC”, veikalu tīklos “Rimi”, “Prisma”, “Maxima” un “Elkor”, kā arī mūzikas veikalos un www.e-kase.lv

Pievienot komentāru

Latvijas simtgades svinības kopumā izmaksās 60 miljonus eiro (2)Kopējais Latvijas simtgades svinību pasākumu finansējums 2017.-2021. gadā indikatīvi varētu sasniegt 59 075 947 eiro, liecina Kultūras ministrijas (KM) informatīvais ziņojums par Latvijas simtgades svinību pasākumu plānu 2017.-2021. gadam, kuru nākamnedēļ izskatīs valdībā.
Draugiem Facebook Twitter Google+