Mobilā versija
+18.3°C
Janīna, Linda
Pirmdiena, 21. augusts, 2017
18. februāris, 2014
Drukāt

Ieraksti, kas ļauj atgriezties svētkos

Disks2_2

Sākot ar šo nedēļu, nopērkami XXV Vispārējo latviešu Dziesmu un XV Deju svētku spilgtāko notikumu ieraksti DVD, Blue-Ray un CD formātos.

Atkal būs iespējams izbaudīt Jāzepa Vītola 150. jubilejai veltīto koncertu, kas izskanēja arēnā “Rīga” pērnā gada 2. jūlijā, un vēlreiz piedzīvot skaistākos 2013. gada Dziesmu un deju svētku mirkļus – Deju lieluzvedumu “Tēvu laipas”, kā arī Noslēguma koncertu “Līgo”. “Esiet sveicināti un līgojiet spoži mīlestības piepildītos radīšanas svētkos, slavinot īstās vērtības, slavinot to lielo darbu, kas ieguldīts cilvēku dvēseles bagātināšanā piecu gadu garumā, un tā veicējus,” tā vēlreiz aicina XXV Vispārējo latviešu Dziesmu un XV Deju svētku režisors Uģis Brikmanis.

Ierakstus izdevis Latvijas Nacionālais kultūras centrs, to iznākšanu atbalstījis “Latvijas dzelzceļš” un “Lattelecom”. Tie nopērkami grāmatnīcās “Valters un Rapa” un “Zvaigzne ABC”, veikalu tīklos “Rimi”, “Prisma”, “Maxima” un “Elkor”, kā arī mūzikas veikalos un www.e-kase.lv

Pievienot komentāru

"Daba viņu bija tik ļoti bagātīgi apdāvinājusi." Vijai Artmanei - 88 (3)21. augustā VIJAI ARTMANEI apritētu 88. Slavas kalngalā 50 gadu vecumā viņa teikusi: – Baidos, ka tad, kad es teātrim vairs nebūšu vajadzīga, mani aizmirsīs, neviens pie manis vairs neatnāks un es par teātri nekā nezināšu... Tomēr aktrise nav aizmirsta, un, lai to vēlreiz apliecinātu, publicējam gadu pēc aktrises nāves tapušu sarunu par Viju Artmani.
Draugiem Facebook Twitter Google+