×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.0°C
Hermīne, Estere
Pirmdiena, 16. jūlijs, 2018
5. septembris, 2017
Drukāt

Ierēdnis neizpratnē par piespriesto sodu (2)

Foto - Evija Trifanova/LETAFoto - Evija Trifanova/LETA

Satiksmes ministrijas valsts sekretārs Kaspars Ozoliņš

Satiksmes ministrijas (SM) valsts sekretārs Kaspars Ozoliņš ir neizpratnē par viņam piemēroto sodu saistībā ar tiesas sprieduma nepildīšanu par ierobežoto piekļuvi taksometru stāvēšanas joslai lidostas “Rīga” teritorijā, par ko vakar rakstīja “LA”.

Ozoliņš vēl neesot saņēmis oficiālu spriedumu, tāpēc konkrētus komentārus varēšot sniegt pēc iepazīšanās ar to. Vienlaikus viņš pauda neizpratni, kā viņam var tikt piemērots sods lietā, kurā viņš nav bijis dalībnieks un attiecīgi nav bijušas iespējas paust savu viedokli, turklāt spriedumu nav iespējams pārsūdzēt. Tāpat ministrijas valsts sekretāram nebija saprotams, kāpēc nav vērtēta uzņēmuma uzraugošās institūcijas – padomes – loma šajā jautājumā. Kā rakstīja “LA”, Ozoliņam, kā arī lidostas “Rīga” četriem valdes locekļiem piespriestas soda naudas 300 eiro apmērā par tiesas sprieduma nepildīšanu saistībā ar ierobežoto piekļuvi taksometru stāvēšanas joslai lidostas teritorijā.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

 1. No godātā valsts sekretāra neizpratnes, par ko tiesa soda uzņēmuma padomi, izriet diezgan interesants secinājums – proti – tā padome viņaprāt neko nedara un ne par ko neatbild.

 2. Viens Likums un viena Taisnība VISIEM! Atbildēt

  > lv–vīzes administratīvajiem izpildfunkcionāriem (u.c. taml. nožēlojami juridiski analfabētiskiem “lielākajiem kretīniem”)

  =========

  Latvijas Republikas SATVERSME.

  VIII nodaļa. Cilvēka pamattiesības

  89. VALSTS ATZĪST UN AIZSARGĀ CILVĒKA PAMATTIESĪBAS saskaņā ar šo Satversmi, LIKUMIEM un Latvijai saistošiem starptautiskajiem līgumiem.

  90. Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības.

  91. Visi cilvēki Latvijā ir vienlīdzīgi likuma un tiesas priekšā. Cilvēka tiesības tiek īstenotas BEZ JEBKĀDAS DISKRIMINĀCIJAS.

  100. IKVIENAM IR TIESĪBAS UZ VĀRDA BRĪVĪBU, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. C_E_N_Z_Ū_R_A ir AIZLIEGTA.

  =======

  Ir sacīts: “Likuma nezināšana (un, īpaši jau, pat nevēlēšanās zināt) neatbrīvo no LIKUMĪGĀS ATBILDĪBAS.”

Draugiem Facebook Twitter Google+