Latvijā
Rīga

Iereibis pusaudzis, bēgot no policijas, ieskrien notekcaurulē0


Attēls no notikuma vietas
Attēls no notikuma vietas
Foto RPP

Pirmdien, 2. jūlijā, iereibis pusaudzis, mēģinājis aizbēgt no likumsargiem, portālu LA.lv informēja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).

Pēc pulksten 23.00 RPP darbinieki saņēma informāciju par vairākiem, iespējams, nepilngadīgiem jauniešiem, kuri iegājuši vienā no Vecpilsētas ielas namu pagalmiem un bļaustījušies, tādejādi traucējot apkārtējiem iedzīvotājiem naktsmieru.

Kārtības sargi, apsekojot norādīto pagalmu, sastapa septiņus jauniešus. Vairāku jauniešu uzvedība radīja aizdomas, ka viņi lietojuši grādīgos dzērienus.

Pēc neilga laika notikuma vietā ieradās vēl viena RPP autopatruļa, kura atveda alkometru. Vienam pēc otra veikta alkohola koncentrācijas pārbaude. Kā pēdējais uz pārbaudi palika kāds izvairīgs puisis. Jaunietim testa laikā uzrādīja alkohola koncentrāciju izelpā. Puisis aicināts doties uz policijas operatīvo transportlīdzekli, savukārt pārējie jaunieši palaisti mājās.

Brīdī, kad pusaudzis izgāja no nama iebraucamā tuneļa, viņš metās bēgt. Iereibušais puisis mēģināja izskriet cauri kādas kafejnīcas āra terasei, taču aizķērās aiz atkritumu urnas un krītot ar galvu ieskrēja notekcaurulē. Policisti piesteidzās bēglim klāt un piecēla viņu kājās.

Jaunietis aizvests pie policijas operatīvā transportlīdzekļa. Personas datu pārbaudes laikā atklājās pusaudža bēgšanas iesmels –puisis pēdējo trīs mēnešu laikā bija nonācis policijas redzeslokā jau trešo reizi par alkohola lietošanu.

Pārkāpējs nogādāts dežūrdaļā, kur sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols par atkārtotu atrašanos alkohola reibumā, nesasniedzot pilngadību. Vienlaikus par notikušo informēta pusaudža māte.

Ņemot vērā, ka jaunietis ar galvu bija ieskrējis notekcaurulē, izsaukti arī Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbinieki. Mediķi, apskatot jaunieti, nolēma papildu izmeklējumiem jaunieti nogādāt ārstniecības iestādē.

LA.lv