×
Mobilā versija
+11.6°C
Līksma, Bārbala
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
2. aprīlis, 2013
Drukāt

Iereibis šoferītis veltīgi mūk no policijas (Video)

Kadrs no videoKadrs no video

Ķengaragā pēc iespaidīgas pakaļdzīšanās piektdienas vakarā aizturētais vadītājs, aptuveni 22 gadus vecs jaunietis, kurš, neklausot policijas aicinājumam apstāties, bēga, bija 2,37 promiļu reibumā, noskaidrojusi policija, aģentūrai BNS pastāstīja Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes sabiedrisko attiecību pārstāvis Toms Sadovskis.

Administratīvo pārkāpumu kodekss paredz, ka par šādu pārkāpumu vadītājam piemēro administratīvo arestu no desmit līdz piecpadsmit diennaktīm, uzliek naudas sodu no astoņsimt līdz tūkstotim latu un atņem transportlīdzekļu vadīšanas tiesības uz četriem gadiem.

Aģentūra BNS jau vēstīja, ka piektdienas vakarā neilgi pēc pulksten 20 policija pēc iespaidīgas pakaļdzīšanās, piesaistot papildspēkus, Ķengaragā aizturēja kādu “Mercedes” automašīnas vadītāju un policijā nogādāja arī divus viņa līdzbraucējus. Aizturēšana beidzās ar nelielu avāriju.

Uzreiz pēc notikušās pakaļdzīšanās Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes sabiedrisko attiecību pārstāvis Toms Sadovskis aģentūrai BNS pavēstīja, ka policistiem bijušas aizdomas, ka automašīnas vadītājs braucis reibumā, tādēļ viņi lūguši viņu apturēt mašīnu. Vadītājs to nedarīja, tāpēc policija sāka pakaļdzīšanos, piesaistot citas ekipāžas.

Mūkot mašīna uztriekusies vairākiem šķēršļiem, no kuriem pēdējais bija ielas betona apmale Maskavas un Prūšu ielas krustojumā. Aģentūra BNS novēroja, ka bēgošo šoferi un viņa līdzbraucējus aizturēja trīs policijas ekipāžas. Vēlāk policisti visus braucējus izvilka no mašīnas un, ar rokudzelžos saslēgtām rokām, divus (iespējamo vadītāju un viņa blakussēdētāju) noguldīja uz ielas, līdz ieradās policijas transports aizturēto nogādāšanai iecirknī. Policija sākusi noskaidrot lietas apstākļus.

{source}
<iframe src=”https://www.facebook.com/video/embed?video_id=441960535888144″ width=”640″ height=”480″ frameborder=”0″></iframe>
{/source}

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+