×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.9°C
Melānija, Imanta
Svētdiena, 19. augusts, 2018
2. augusts, 2016
Drukāt

Iereibis vīrietis pārbiedē divus zēnus

Foto: FotoliaFoto: Fotolia

Ilustratīvs attēls

Iereibis vīrietis Torņakalnā aizturēts pēc tam, kad pārbiedējis divus zēnus un vienu no viņiem centies ievilkt savā mašīnā, informē Rīgas pašvaldības policija (RPP).

31. jūlijā Rīgas pašvaldības policijas Zemgales pārvaldes darbinieki saņēma informāciju, ka Torņakalnā kāds mazgadīgais esot apzadzis vīrieti. Pēc neilga brīža dežūrdaļas darbinieki saņēma zvanu vēl no kāda aculiecinieka, kurš policijas darbiniekiem sniedza pavisam citādu informāciju, proti, kāds iereibis vīrietis ar varu turot divus zēnus, kuri sauc pēc palīdzības, pastāstīja RPP sabiedrisko attiecību speciāliste Lāsma Zemene.

Ierodoties notikuma vietā, sastapts viens no izsaucējiem, kurš pastāstīja, ka esot redzējis kā vīrietis rāvis divus zēnus aiz rokām un vienu no viņiem mēģinājis ievilkt mašīnā. Otram zēnam izdevies izrauties no vīrieša tvēriena. Policijas ierašanās brīdī notikumā vietā jau bija ieradusies cietušā zēna māte, kura apstiprināja aculiecinieka teikto. Savukārt zēns, kuru centās ievilkt mašīnā bija pārbijies un raudāja. Par notikušo informēta arī otra bērna māte.

Savukārt no paša vaininieka, kurš kā vēlāk konstatēts bijis sākotnējais policijas izsaucējs, noskaidrots, ka bērni gājuši garām viņa automašīnai un viņam licies, ka viņi grib kaut ko nozagt. Pārrunu laikā no vīrieša bija jūtama alkoholam raksturīgā smaka. Notikuma vietā zādzības fakts netika apstiprināts, tāpat noskaidrots, ka gar vīrieša automašīnu ložņājuši pavisam citi bērni. Vīrietis savas rīcības motīvus izskaidrot nevarēja.

51 gadus vecais vīrietis aizturēts un kopā ar cietušajiem nogādāts Valsts policijā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+