×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.2°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
12. maijs, 2015
Drukāt

Iereibis vīrietis sabiedriskajā transportā Rīgā sadur citu pasažieri (4)

nazis4

Rīgā, Ķengaragā, nedēļas nogalē aizturēts iereibis vīrietis, kurš sabiedriskajā transportā sadūris citu pasažieri, informē Valsts policijā.

Pagājušajā sestdienā Rīgas Ķengaraga iecirkņa darbinieki saņēma izsaukumu uz sabiedriskā transporta pieturu Salaspils ielā, kur aizturēts iereibis un agresīvi noskaņots vīrietis.

Policisti ieradās notikuma vietā un uzzināja, ka 1946. gadā dzimis vīrietis, atrodoties alkohola reibumā, neadekvāti un rupji uzvedies sabiedriskajā transportā, traucējot citiem pasažieriem.

Pasažieri lūguši vīrietim nomierināties, tomēr viņš turpinājis būt agresīvs. Kāds pasažieris centies savaldīt iereibušo vīrieti, taču agresīvais vīrietis viņam ar nazi iedūris rokā. Redzot notikušo, arī citi pasažieri steigušies palīgā un kopīgiem spēkiem aizturējuši vardarbi.

Policisti 1946. gadā dzimušo vīrieti nogādāja iecirknī, savukārt sadurtais pasažieris nogādāts slimnīcā.

Šobrīd pret vīrieti ir uzsākts kriminālprocess par huligānismu, kas saistīts ar miesas bojājumu nodarīšanu. Aizturētajam par šādu nodarījumu var draudēt brīvības atņemšana uz laiku līdz pieciem gadiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Gan jau ka agresīvais dūrējs bija krieviski runājošs okupants.

  2. Lai viņš pasēž ķurķī gadiņus piecus,arī pensiju vajag ieturēt pilnībā,lai tā sēdēšana būtu paša apmaksāta .

  3. Žēl,ka tas lops netrāpija pats savās miesās tā padziļāk.

  4. Zīmīgā sakritība. Pagājušā sestdiena bija 9.maijs. Ķengarags. Piedzēries agresīvs vīrietis. Vēl tikai atliek noskaidrot agresīvās leksikas tēmu un vai pie svārku atloka nebija piesprausta netīro kolorādo vaboļu draugu (NKVD) biedrības atpazīšanas zīme…

Draugiem Facebook Twitter Google+