Latvijā
Kriminālziņas

Iereibušā policista notriektais slimnīcā miris 0

Trešdien iereibušā Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes (ZRP) darbinieka notriektais velosipēdists vakara vakarā slimnīcā ir miris, aģentūru LETA informēja pārvaldes vecākā speciāliste Ieva Sietniece.

Par to, vai līdz ar cietušā nāvi tiks grozīts arī pants, pēc kura sākts kriminālprocess, lems Iekšējās drošības birojs.

Jau vēstīts, ka trešdien policijas darbinieks, būdams alkohola reibumā, izraisīja avāriju, kurā smagas traumas guvis velosipēdists.

Negadījums noticis plkst.13 Dobeles novadā, uz autoceļa Jelgava-Dobele-Annenieki. Braucot virzienā no Dobeles uz Jelgavu, ZRP darbinieka vadītā automašīna “Volvo” sadūrās ar “Volkswagen Golf”, kas veica kreiso pagriezienu. Pēc sadursmes “Volvo” sadūrās ar metāla
barjeru un uzbrauca velosipēdistam.

Velosipēdists – 1969.gadā dzimis vīrietis – nogādāts slimnīcā, viņa stāvokli mediķi raksturoja kā ļoti smagu. Arī policijas darbinieks nogādāts medicīnas iestādē ar dažādām traumām.

Lai arī negadījums noticis pa dienu, Sietniece uzsvēra, ka avāriju policijas darbinieks izraisījis savā brīvajā laikā ar privāto mašīnu. Slimnīcā noskaidrots, ka viņš transportlīdzekli vadījis, būdams 1,32 promiļu reibumā.

Par ceļu satiksmes negadījumu ir sākts kriminālprocess, kas izmeklēšanai tiks nosūtīts Iekšējās drošības birojam. Tāpat pret policijas darbinieku sākta disciplinārlieta.

LA.lv