×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.1°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
4. oktobris, 2014
Drukāt

Iereibuši jaunieši iecirknī satraucas, sarakstos neatrodot Vīķi-Freibergu (2)

Foto: LETAFoto: LETA

Bijusī valsts prezidente Vaira Vīķe Freiberga.

Natālijas Draudziņas vidusskolas vēlēšanu iecirknī bariņš iereibušu jauniešu ļoti satraucās, jo starp partiju sarakstiem neatrada bijušās Valsts prezidentes Vairas Vīķes-Freibergas vārdu, novēroja aģentūra BNS.

Jaunieši, kas kopā bija atnākuši vēlēt, sēžot vēlēšanu kabīnēs, savstarpēji sasaucās, sakot: “Eu, nekur nav Freibergas!” Savukārt pēc politiskās izvēles izdarīšanas un vēlēšanu aploksnes iemešanas urnā puiši skaļi konstatēja: “Kaut kāda šmaukšanās!”

Iecirkņa vadītājs Jānis Liniņš aģentūrai BNS atzina, ka īpašu starpgadījumu vēlēšanu norises laikā nav bijis, vien daži ieradušies nobalsot ar nederīgiem dokumentiem, piemēram, ar pasi, kurai beidzies derīguma termiņš.

Vidusskolas abos iecirkņos kopā līdz plkst.14 bija nobalsojuši vairāk nekā divi tūkstoši vēlētāju. Liniņš sacīja, ka šajās vēlēšanās vērojama lielāka balsotāju aktivitāte nekā iepriekšējās Saeimas vēlēšanās.

Sestdien 12.Saeimas vēlēšanu iecirkņi gan Latvijā, gan ārvalstīs strādā no plkst.7 līdz 20 pēc vietējā laika. Kopumā vēlēšanās piedalās 13 partijas, kuras startē visos vēlēšanu apgabalos.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Un sis ir nopietnas zinas!!!??? Atbildēt

    Ja nekas cits, tad, jauniesi reibuma azejas, nenopietni pieminot Freibergas vardu… bet tas ir neatbildigi, idiotiski un pilnigi nepratigi dzeruma balsot. Tas ir loti slikts un nopelams piemers un pats par sevi daudz lielaks noziegums neka pati alesanas un Freibergas varda pieminesana sada konteksta. Vareja ceret, ka Latvijas zurnalisti kaut ko tik elementaru spetu saprast. Zinas seit nav
    Freibergas varda pieminesana bet balsosana dzeruma!!!!!!

  2. Nav ko pagātni meklēt nākotnē!

Draugiem Facebook Twitter Google+