Mobilā versija
+6.9°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
21. novembris, 2014
Drukāt

Ieroča tīrīšanas laikā vīrietis iešauj sev plaukstā un kājā (6)

LETALETA

Neuzmanīgi rīkojoties ar šaujamieroci, Balvos kāds vīrietis iešāvis sev rokā un kājā, liecina Valsts policijas (VP) Latgales reģiona pārvaldes (LRP) informācija.

Policijā klāsta, ka 1959.gadā dzimušais vīrietis ceturtdien savā dzīvesvietā, tīrot sev piederošu reģistrētu šaujamieroci, nejauši sevi sašāva plaukstā un kājā.

Vīrietis nogādāts slimnīcā, kur viņam tika sniegta medicīniskā palīdzība, pēc kuras vīrietis palaists mājās.

Policijā uzsākta administratīvā lieta par nevērīgu apiešanos ar šaujamieroci.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. Jokdaris.Tādam virtuves nazi nevar dot rokā, kur nu vēl šaujamo.Bērnišķīgi.

  2. Balvos ne vien tas ir redzeets 😀

  3. Ja tas tā arī ir, tad indivīdam labs intelekta līmenis. Vajag viņam iedot zāģi, arī būs jautrs rakstiņš.

  4. Haha it kā kāds tam noticēs, 100% ka notika kāds atgadījums kādas nesaprašanās ar cilvēkiem, un vienkārši atrunājās ka netīšām tīrot pats sevi sašāva:)

  5. muļķības -viņš spēlēja krievu ruleti

  6. Pirms tīrīt šaujamo, pirmais, kas jādara, jāpārliecinās, ka tas nav pielādēts. Punkts. Jāievēro jebkurā veselības stāvoklī. Ja ir problēmas to atcerēties, tad ietetovē to uz abām rokām.

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (27)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+