×
Mobilā versija
Brīdinājums +10°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
23. janvāris, 2012
Drukāt

Ierosina lietu pret “Latvijas Gāzi” par savlaicīgu nevēršanos pret parādniekiem

Foto - LETAFoto - LETA

Konkurences padome (KP), balstoties uz namu apsaimniekošanas uzņēmuma iesniegumu, ierosinājusi lietu pret AS “Latvijas Gāze”, kurā norādīts, ka enerģētikas koncerns savlaicīgi nevēršas pret parādniekiem, ļaujot parāda apjomam augt, un parādu liek nomaksāt telpu jaunajam īpašniekam vai īrniekam, dabasgāzes piegādi neatjaunojot līdz parāda segšanai, bizness portālu “Nozare.lv” informēja KP pārstāve Inita Kabanova.

Ierosinot lietu, ņemti vērā arī iepriekš saņemtie privātpersonu iesniegumi.

Kabanova norādīja, ka KP aicina līdz šī gada 10.martam atsaukties iedzīvotājus un uzņēmumus, kas, iegādājoties vai īrējot īpašumu, saskārušies ar situāciju, kad “Latvijas Gāze” pieprasījusi nomaksāt iepriekšējā īpašnieka vai īrnieka parādus par dabasgāzes lietošanu.

2011.gada 16.decembrī KP ir ierosinājusi pārkāpuma lietu pret “Latvijas Gāzi”, un informācija par minētajiem parādu pārnešanas gadījumiem palīdzētu KP izvērtēt koncerna rīcības likumību.

Lai informācijas sniegšanu padarītu ērtāku un nodrošinātu, ka tiek norādīti KP nepieciešamie dati, konkurences uzrauga interneta vietnē pieejama īpaša veidlapa. Aizpildīto veidlapu iespējams nosūtīt elektroniski, parakstot ar elektronisko parakstu – “konkurence@kp.gov.lv”, vai pa pastu – Konkurences padome, Brīvības iela 55, Rīga, LV-1010.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+