×
Mobilā versija
Brīdinājums +26.0°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
22. augusts, 2014
Drukāt

Igaunijā ierosina valsts aizsardzības kursus (1)

Foto - LETAFoto - LETA

Igaunijas iekšlietu ministrs Hanno Pevkurs

Igaunijas valdošā Reformu partija plāno saglabāt obligāto militāro dienestu, tomēr piedāvā vēl ieviest arī īsus valsts aizsardzības kursus, paziņojis Igaunijas iekšlietu ministrs Hanno Pevkurs, kurš ir arī Reformu partijas valdes loceklis.

“Mēs par savu mērķi nosakām izveidot valsts aizsardzības sistēmu, kas balstīta uz plašu pamatu, kurā katrs pilsonis un katra organizācija, kas vēlas piedalīties valsts aizsardzībā, zina savu lomu un uzdevumu loku nacionālās drošības garantēšanā,” norādīja Pevkurs. “Līdzās ierastajam militārajam dienestam mēs izskatām iespēju organizēt valsts aizsardzības kursus visiem, kas vēlas, bet nav izgājuši obligāto dienestu un nav [zemessardzes] “Kaitseliit” sastāvā, piesaistot dalībai valsts aizsardzībā vēl vairāk pilsoņu.” teica Igaunijas iekšlietu ministrs.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Toties mūsu ministri neplāno neko, tikai gaidīs, lai pārējās valstis karo un aizsargā Latviju. Ģenerāļi izperējuši vienu brigādi, domā ka ar to pietiks un vienā mierā sēž uz olām! Bet divas trešdaļas vīriešu valstī lāga nezina, kā ar ieroci jārīkojas, kur nu vēl jāšauj. Laikam domā, ka 21. gs. kara vispār nebūs…

Draugiem Facebook Twitter Google+