×
Mobilā versija
+13.8°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
27. februāris, 2014
Drukāt

Ierosināta petīcija pret Keitijas Perijas jaunāko videoklipu

Foto - Leta/EPAFoto - Leta/EPA

epa03975630 Katy Perry is named a Goodwill Ambassador at UNICEF Headquarters in New York, New York, USA, 03 December 2013. EPA/ANDREW GOMBERT

Amerikāņu dziedātājas Keitijas Perijas jaunākais videoklips “Dark Horse” musulmaņu uzsāktā interneta petīcijā nodēvēts par zaimojošu.

Perija video attēlotā kā Ēģiptes karaliene, kas savus pielūdzējus pārvērš smiltīs.

Šazads Ikbals no Bredfordas Anglijā savā petīcijā pieprasa izņemt video no vietnes “YouTube”, jo viens no sadedzinātajiem un smiltīs pārvērstajiem vīriešiem esot valkājis kulonu ar Dieva vārdu arābu valodā.

Petīciju līdz šim parakstījuši vairāk nekā 65 000 cilvēku.

“Video ir acīmredzama zaimošana, jo Keitija Perija, kura šķietami attēlo Dieva pretstatu, liek liesmām aprīt ticīgo un vārdu “Dievs”,” raksta Ikbals.

“Mūziķi, jums ir bagātība, slava un panākumi. Lūdzu, neizsmejiet citas reliģijas, lai vairotu savu atpazīstamību,” norāda petīcijas ierosinātājs.

Petīciju vietnē “Change.org” parakstījuši cilvēki no Lielbritānijas, Austrālijas, Malaizijas, Indonēzijas, Marokas, Libānas, ASV un citām valstīm.

“Dark Horse” videoklips vietnē “YouTube” kopš ievietošanas 20. februārī ticis skatīts vairāk nekā 38 miljonus reižu.

Perija uzauga kristīgā ģimenē, un abi viņas vecāki ir mācītāji.

Nesenā intervijā sieviešu žurnālam “Marie Claire” Perija sacīja, ka nepiederot ne pie vienas reliģijas, taču izjūtot “ciešu saikni ar Dievu”. “Es daudz lūdzos, lai saglabātu paškontroli un pieticību,” viņa klāstīja. “Es bieži pateicos Dievam. Paldies pateikšana dažreiz ir labāka nekā kaut kā lūgšana.”

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+