Latvijā
Politika

Iesaisties! Jautā politiķiem un partijām!18


Satversmes pants Saeimas sēžu zālē. Foto – LETA
Satversmes pants Saeimas sēžu zālē. Foto – LETA
Satversmes pants Saeimas sēžu zālē. Foto – LETA

Saeimas vēlēšanas demokrātiskā valstī neattiecas tikai uz politiķiem un partijām. Tā ir visu vēlētāju atbildība, kādu izvēli mēs izdarām reizi četros gados un kam uzticam varu savā valstī.

Laikraksts “Latvijas Avīze” un portāls “LA.lv” priekšvēlēšanu laikā vērtēs partiju darbus un solījumus. Meklēsim atbildes uz jautājumiem, kā veidot labāku nākotni Latvijā un kas partijām un politiķiem jāpaveic nākamajos četros gados.

Īpaši analizēsim šāda nozares – izglītība, veselība, labklājība, ekonomika, reģionālā attīstība, iekšpolitika, tieslietas, ārpolitika, drošības politika.

Šajā atbildīgajā darbā aicinām iesaistīties arī mūsu lasītājus un lietotājus. Apdomājiet, uz kādiem jautājumiem par darbu minētajās nozarēs nākamajā Saeimā jūs vēlaties saņemt atbildes no partijām, kuras iesniegušas savus deputātu kandidātu sarakstus dalībai 13.Saeimas vēlēšanās.

Sūtiet savus jautājumus partijām uz e-pastu: vestules@la.lv, zvaniet uz tālruni 80007007 (darbdienās no pl 10 līdz 13)  vai ierakstiet komentāros pie šīs ziņas.

LA.lv