×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.5°C
Vilis, Vilhelms
Pirmdiena, 28. maijs, 2018
27. decembris, 2012
Drukāt

Iesēdējušies krēslos


minkabs_leta

Mūsu Valsts prezidents Andris Bērziņš pateica, ka jāsamazina valsts pārvaldes aparāts, jo tāds, kā mūsu valstī ir pašreiz, var pārvaldīt 40 miljonu iedzīvotāju valsti. Izskatās, ka Bērziņš tiks apklusināts. 


 

Kad Sprūdža kungs tiešām grib reformas, lai Latvijā valdītu kārtība un taisnīgums, it sevišķi pašvaldībās, tad lielo kungu lavīna gāžas viņam virsū no pašvaldībām, ierēdniecības, Saeimas.

Kad Ķīļa kungs grib izglītībā reformas, tad notiek tas pats.

Rektori, lektori, skolu direktori iesēdējušies savos krēslos un tikai domā, lai neviens viņus netraucētu. Tāda laba dzīve! Un ja nu kādu augstskolu slēdz vai apvieno, kur tad mēs paliksim? Jūs par saviem krēsliem uztraucaties, nevis par Latvijas izglītības kvalitāti. Kāpēc neuztraucaties par Latvijā notiekošām problēmām? Jūs taču esat visgudrie, ejiet palīgā valdībai, uzņēmējiem u. c., celiet trauksmi, ejiet ielu gājienos, rakstiet pilnas avīzes ar priekšlikumiem. Cīnieties par Latvijas augšupeju! Jūs neesat nekādi citplanētieši, bet dzīvojat tepat Latvijā.

Bet tā jau ir, ja daļu atlaidīs no šīm sēdētāju armijām, tad Latvijā bezdarbs palielināsies līdz 20 – 30%. Latvija bezdarba ziņā atkal būs pirmajā vietā Eiropā. Latvijas reitings Eiropā kritīsies, kungiem atkal būs galvassāpes.

Lielie izglītības kungi, neuztraucieties, tajā skaitā lektor Andersona kungs Valmierā Vidzemes Augstskolā, kurš rakstījāt, ka Rīgā ienāks pasaules klases universitāte (“Kas slēpjas aiz Ķīļa reformas”, “Liesma”, 29.11.2012.). Kaut angļu valodā, tā būs visu jūsu konkurence, kas jūs visus sapurinās, tikai jūsu uzdevums būs izstrādāt likumus, lai ārzemju studenti nepaliktu uz dzīvi Latvijā.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+