Mobilā versija
+7.0°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
4. augusts, 2016
Drukāt

Iesitot pa seju, Valmierā vīrietim nolaupīts mobilais telefons

Foto: ShutterstockFoto: Shutterstock

Ilustratīvs foto

Valmierā, iesitot pa seju, kādam vīrietim nolaupīts mobilais telefons, aģentūru BNS informēja Valsts policijas pārstāve Sintija Virse.

Trešdien ap plkst.21.30 Valmierā, Rīgas ielā, aplaupīts kāds 1994. gadā dzimis vīrietis. Sākotnējā informācija liecina, kā kāds vīrietis, iesitot ar dūri pa seju, nolaupījis viņam mobilo tālruni.

Jau pēc neilga laika policija aizturēja iespējamo aizdomās turamo personu – 1976.gadā dzimušu vīrieti, kurš nogādāts policijas iecirknī. Par laupīšanu sākts kriminālprocess.

Savukārt ceturtdien ap plkst.01 Valmierā, Jāņa Daliņa ielā, kādam vīrietim miesas bojājumi nodarīti kopējas alkohola lietošanas laikā. Konflikts izraisījies starp diviem vīriešiem, un tā rezultātā 1969.gadā dzimis vīrietis nodarījis miesas bojājumus 1981.gadā dzimušam vīrietim, kurš nogādāts slimnīcā. Policija noskaidro visus notikušā apstākļus.

Miesas bojājumus alkohola lietošanas izraisīta konflikta laikā ceturtdien pēc pusnakts guvis arī kāds vīrietis Rūjienas novada Jeru pagastā. 1979.gadā dzimušajam bijusi nepieciešama mediķu palīdzība. Policija noskaidro iesaistītās personas un notikušā apstākļus.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+