Mobilā versija
+0.6°C
Andulis, Alnis
Trešdiena, 18. janvāris, 2017
26. aprīlis, 2016
Drukāt

Ieskandinās Latgales kongresa simtgadi

Foto: Wikipedia.orgFoto: Wikipedia.org

Pirmā Latgales kongresa delegāti.

Trešdien, 27. aprīlī plkst. 20 Rīgā, “Cafe Leningrad” tiks ieskandināta Latgales kongresa simtgade, LA.lv pavēstīja “Cafe Leningrad” pasākumu organizatore Māra Kalniņa.

Tā būs Rīgas latgaliešu kopīga saiešana par godu Pirmā Latgales latviešu kongresa gadadienai.

Visa vakara garumā gaidāma latgaliska mūzika, kopīga un atsevišķa sadziedāšana, sarunas par Latgales kongresa simtgades svinību idejām, kā arī videotilts ar 1917.gada Pēterpili.

Tieši pirms 99 gadiem notika vēsturiskais Latgales kongress (1917. gada 26. un 27.aprīlī pēc vecā stila), liela daļa sagatavošanas darbu toreiz notika Pēterpilī. Tāpēc par satikšanās vietu arī tagad ir izvēlēta Pēterpils kafejnīca Rīgā.

Nāc pats un ņem līdzi vēl kādu latgalieti un latgaliešu draugu! Būsim priecīgi, ja piedāvāsi arī kādu dziesmu vai cita veida priekšnesumu no savas puses – raksti uz jureits@jureits.lv.

Pievienot komentāru

Tūrists pēc atpūtas Vecrīgā vairs nespēj atrast ceļu līdz viesnīcai (1)Likumsargi šorīt līdz viesnīcai nogādājuši apmaldījušos tūristu, informēja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).
Kaimiņu sadusmo kliba jaunieša skaļā pārvietošanās pa dzīvokliKaimiņu sadusmo kliba jaunieša skaļā pārvietošanās pa dzīvokli un viņš izsauc likumsargus, informēja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).
Draugiem Facebook Twitter Google+