Kultūra
Mūzika

Ieskandināta 3. Eiropas koru olimpiāde 16

Foto: LETA

Latvijas Nacionālajā bibliotēkā svētdienas vakarā atklāta 3. Eiropas koru olimpiāde un “Nāciju Grand Prix Riga 2017”.

Latvijā ieradušies un līdz 23. jūlijam šeit uzturēsies vairāk nekā 150 kori no visas pasaules, cīnoties ne vien par tituliem, bet arī sniedzot publiskus koncertus Rīgā, informēja konkursa “Eirovīzijas gada koris 2017” mākslinieciskais vadītājs Romāns Vanags.

Viņš norādīja, ka “Nāciju Grand Prix Rīga 2017” un 3.Eiropas koru olimpiādes laikā 22. jūlijā notiks jauns televīzijas konkurss amatieru koriem “Eirovīzijas gada koris 2017”.

Sekot Eiropas koru olimpiādes norisēm un apmeklēt Rīgā radītu preču gadatirgu “Made in Riga 2017” turpmākās astoņas dienas varēs Vērmanes dārzā, kurš kļuvis par Koru olimpiādes parku.

Gadatirgus Vērmanes dārzā darbosies līdz 23.jūlijam, katru dienu no plkst.10 līdz 21.

Tāpat Vērmanes dārza estrādē šajā laikā notiks arī starptautiskie draudzības koncerti. Koncerti notiks pēcpusdienās, sākot no 17. jūlija plkst. 16 un vakaros plkst. 20. Ceturtdien, 20. jūlijā, sestdien, 22. jūlijā un svētdien, 23. jūlijā, koncerti notiks arī priekšpusdienā plkst.11.

Koru olimpiādes parkā strādā arī Informācijas centrs, kur var saņemt informāciju par visiem olimpiādes pasākumiem un iegādāties oficiālos Eiropas Koru olimpiādes suvenīrus.

Nāciju “Grand Prix Rīga 2017” un 3.Eiropas Koru olimpiādes pasākumus finansē Rīgas dome, organizē Rīgas Tūrisma attīstības birojs un vācu kultūras organizācija “Interkultur”. Tās laikā Rīgā pulcēsies vairāk nekā 10 000 dalībnieku no Eiropas un visas pasaules, vairāk nekā 150 koru sacentīsies 10 dažādu kategoriju konkursos, brīvdabas skatuves pieskandinās draudzības koncerti, notiks dalībnieku gājiens, koncerti Rīgas domā un arēnā “Rīga”.

Galerijas nosaukums

Saistītie raksti
LA.lv